Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Pawilon ogrodowy 3x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot ogrodowy

  model Super aluminiowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, mocowanie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%)o gramaturze plandeki 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkania
 • Konstrukcja: Całkowicie aluminiowa nożycowa z połączeniami śrubowymi i profilami wzmocnionymi żebrowaniem w komorze. Grubość poszczególnych ścianek profili od 0,9mm do 3mm (każdy profil konstrukcji poddawany jest innemu naciskowi, który odpowiada jego grubości)
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 155x25x25cm, waga 28kg.
 • Powierzchnia zadaszenia 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 
Szukacie namiotu wysokiej jakości, który jest wyjątkowo łatwy do przenoszenia i stworzony zgodnie z Waszymi pomysłami? Zróżnicowany wybór namiotów nadaje się do użytku nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Ten model jest dostępny z dachem, ścianami bocznymi i wyjątkowo lekka aluminiową konstrukcją.
Kwadratowe nogi dbają o wytrzymałość namiotu. Podczas produkcji położyliśmy nacisk na jakość użytych materiałów. W razie potrzeby możecie dostosować namiot z pomocą odpowiednich akcesoriów. Namiot nadaje się do prezentacji Waszej firmy na targach, jak również jako zadaszenie w sektorze prywatnym. Namiot charakteryzuje się niewielką wagą, co jest jego głównym plusem. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na imprezę prywatną czy firmową, zachwyci Was elastyczność i mobilność namiotu.
Ten wytrzymały produkt wyposażony jest w konstrukcję z systemem składanych nożyc. Montaż i demontaż są niewymagające, a rozmiar 3x3m może być łatwo obsłużony przez jedną osobę. Model ten umożliwia regulację wysokości dachu na pięciu różnych poziomach.  
Do konstrukcji użyto aluminium o kwadratowym profilu nogi. Metalowe elementy zapewniają doskonały design. Nogi pawilonu ogrodowego wyposażone są w piętę dzięki czemu przyczyniają się do dobrej stabilności namiotu. W porównaniu ze stalą aluminium nie rdzewieje, a tym samym przedłuża się żywotność namiotu.
Wysokiej jakości poliestrowe panele dachowe i boczne są w 100% wodoodporne i dostępne w ośmiu podstawowych kolorach. Materiał plandek jest odporny na blaknięcie i warunki atmosferyczne. Ściany są zdejmowane, co umożliwia dowolne łączenie namiotu. Intensywne nasłonecznienie, podmuchy wiatru czy nieprzewidywalny deszcz nie będą już decydować.
Pawilony ogrodowe odnajdą swoje wszechstronne zastosowanie, które z pewnością docenicie. Oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Przy wyborze namiotu możesz liczyć na fachowe i kompetentne doradztwo. Cieszymy sie na Wasze pytania .