Blog: Druk

Druk

29.11.2017 · Administrátor

Jak i w jaki sposób można nadrukować coś na namiot reklamowy BRIMO®

4 sposoby druku na namiotach handlowych


Druk na namiocie sprzedażowym, folią transferową

W firmach, które zajmują się tego rodzaju drukiem, możesz wydrukować kolorowe logo / tekst na folii. (maks. 0,5 mx 25 m)

Po wydrukowaniu folię umieść na tkaninie namiotu po tej stronie, gdzie nie ma warstwy PCW i przeprasuj ją zwykłym żelazkiem nagrzanym do temperatury 150-160 ° C.

Pod wpływem temperatury farba z folii jest przenoszona bezpośrednio na tkaninę poliestrową, taka grafika wytrzyma całą żywotność namiotu. Wszystkie materiały BRIMO mają długą żywotność.


Nadrukuj nożycowy namiot przy pomocy folii FLEX / FLOCK

Ten nadruk na namiocie zapewniamy my. Więcej informacji poniżej.

Folia FLEX jest jednokolorową folią, na której Twój motyw nie jest drukowany, ale wycinany. Kolor projektu zależy od koloru folii FLEX.

Ta opcja jest przydatna, jeśli chcesz nadrukować tekst, który jest charakterystyczny i jednokolorowy.

Drukowanie odbywa się w taki sam sposób, jak w przypadku folii printFLEX.


Nadruk na banerze PCV

Ten rodzaj nadruku jest najtańszy i najłatwiejszy. Ale nie chodzi tu o nadrukowanie motywu bezpośrednio na tkaninę namiotu, tak jak w przypadku innych sposobów.

Nadruk wykonuje się na banerze PVC, który jest biały. Białe tło baneru można zmienić w zależności od koloru namiotu. Przymocować baner do stoiska reklamowego można za pomocą samoprzylepnych rzepów.


Sublimacyjny nadruk na namioty imprezowe

Druk sublimacyjny jest nadrukiem najdroższym, ale także najwyższej jakości. Jest pełen kolorów i możliwy jest nadruk na każdej materiałowej części namiotu.

Tkanina namiotowa  jest drukowana przed jej użyciem do uszycia namiotu.

Tkanina w rolce o szerokości 1,2 m przechodzi przez maszynę drukarską. Następnie materiał jest cięty i szyty dokładnie zgodnie z ramą namiotu.

Nasza firma oferuje nadruk na naszych namiotach przy pomocy folii FLEX / FLOK. Koszt druku zależy od wielkości i jego intensywności. Jeśli chcesz poznać cenę, koniecznie dokładnie przedstaw swój pomysł na nadruk (najlepiej wysyłając projekt w załączniku) wraz z jego rozmiarem i lokalizacją na e-mailu brimo@brimo.sk

W naszej firmie BRIMO® staramy się wprowadzać na rynek namioty najwyższej jakości w korzystnej cenie. Aby zachować stosunek jakości do ceny, produkujemy namioty bez indywidualnych dostosowań. Produkujemy duże i seryjne ilości. To skutecznie zmniejsza trudność i koszty, co nie jest możliwe w przypadku pojedynczych zmian, takich jak druk sublimacyjny. Drukowanie sublimacyjne może kosztować wielokrotność ceny naszych namiotów, dlatego się tym obecnie nie zajmujemy.

Udostępnij na Facebooku