Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ogrodowy 3x4,5m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot ogrodowy

  model Super stalowy do użytku profesjonalnego w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: nożycowa z połączeniami śrubowymi. Wyższej jakości stal z nowoczesną metodą produkcji gwarantującą większą wytrzymałość (+ -25%) w porównaniu do namiotów super i konkurencyjnych namiotów stalowych o tej samej grubości ścianki profilu.
 • Nylonowy samoblokujący patent BRIMO na całkowicie stalowej konstrukcji jest mocniejszy niż stalowy patent BRIMO w przeszłości w namiotach super. Jednocześnie gwarantuje jeszcze łatwiejszy montaż.
 • Proszkowa farba konstrukcji : termoplastyczna o zwiększonej ochronie przed wyblaknięciem.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x33x23cm, waga 44kg
 • Podłoga namiotu: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Lekki, łatwy do przenoszenia i bardzo szybki do montażu namiot ogrodowy stanowi idealne tło. Namiot podczas organizowania uroczystości w plenerze potrafi stworzyć bardzo reprezentacyjne tło, montowany w ciągu minuty z dużą przestrzenią dla gości do siedzenia i serwowania przekąsek. Uroczystości ogrodowe, wesela, ale także akcje promocyjne można podnieść o kilka poziomów wyżej. Super namiot ogrodowy 3x4,5m stworzy przestrzeń z przyjemnym cieniem w upalne lato, kiedy pogoda się zmieni lub w chłodniejsze dni możecie wykorzystać w pełni wyposażenie trzech ścian pełnych i czwartej ściany z drzwiami wejściowymi. Użyte materiały są dobrze przetworzone i dobrane ze względu na dużą odporność na naprężenia mechaniczne, wodę i promieniowanie UV. Idealny wygląd i elegancki kształt pawilonów ogrodowych nadadzą Waszym wydarzeniom wysoki poziom i sprawią, że będziecie się dobrze prezentować.
Jest lekki i jeszcze mocniejszy, ponieważ wychodzi naprzeciw innym namiotom, które zwiększają objętość konstrukcji a tym samym zwiększają ciężar, ale nie zmieniają grubości ścianek wewnętrznych. Robimy to, wręcz przeciwnie, zmniejszyliśmy objętość tylko o 2 mm z zewnętrznej objętości konstrukcji i dodaliśmy ją do ścian wewnętrznych, jednocześnie zmniejszając ciężar i zwiększając wytrzymałość.
Filozofię tę zastosowaliśmy również w przypadku tkaniny, która dzięki najnowszym technologiom charakteryzuje się bardzo dużą gęstością włókien i zachowuje wysoką trwałość pomimo niewielkiej wagi. Ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru dzięki impregnowanej obróbce.
System BRIMO ułatwia montaż dzięki automatycznemu zabezpieczeniu konstrukcji. Montaż składanego pawilonu staje się prostszy, konstrukcja odblokowywana jest poprzez łatwe pociągnięcie do siebie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep zastosowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort jak w domu. Całkowicie stalowa konstrukcja wykonana ze stali stopowej gwarantuje długą żywotność przy niższej wadze namiotu.
Specjalna termoplastyczna farba proszkowa tworzy pastelowo matowy efekt konstrukcji, co dodaje namiotowi unikalność na rynku. Farba zapobiega korozji i jest odporna na ścieranie. Namioty nie są przeznaczone do całorocznego i trwałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis mamy tylko na składane pawilony BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne do plandek BRIMO, cennik na zapytanie.