Namiot sprzedażowy 3x6m

Gratis: 3 pełne ściany + 12 szpilek i rękaw ochronny!

Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


3 156.84 PLN Zaoszczędzisz: 1 038.84 PLN 2 118 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot sprzedażowy

  model Ekskluzywny stalowy do użytku profesjonalnego w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: nożycowa z połączeniami śrubowymi. Wyższej jakości stal z nowoczesną metodą produkcji gwarantującą większą wytrzymałość (+ -25%) w porównaniu do namiotów super i konkurencyjnych namiotów stalowych o tej samej grubości ścianki profilu.
 • Nylonowy samoblokujący patent BRIMO na całkowicie stalowej konstrukcji jest mocniejszy niż stalowy patent BRIMO w namiotach super. Jednocześnie gwarantuje jeszcze łatwiejszy montaż.
 • Proszkowa farba konstrukcji : termoplastyczna o zwiększonej ochronie przed wyblaknięciem.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 150x40x23cm, waga 58kg
 • podłoga namiotu: 290x570cm (16,5 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Ekskluzywne namioty sprzedażowe o wymiarach 3x6m są duże i z tej przestrzeni korzystają handlowcy, którzy dzięki dużej powierzchni sprzedażowej namiotu mogą zmieścić więcej towarów i są bardziej widoczni, gdyż zajmują więcej miejsca na targach.Namiot sprzedażowy jest stabilny nie tylko dzięki sześciu nogom, ale także dzięki wysokiej jakości stalowym profilom konstrukcyjnym, które są produkowane w lepszy sposób niż większość namiotów stalowych na rynku, w tym naszego modelu Super. Ekskluzywny namiot sprzedażowy wygląda dla ludzi luksusowo i przyciąga uwagę w przeciwieństwie do innych namiotów. Szereg usprawnień w konstrukcji i płachtach to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka całego namiotu, dla tego że namiot nie ma tylko służyć ale także powinien dobrze wyglądać.
Jest lekki i jeszcze mocniejszy, ponieważ wychodzi naprzeciw innym namiotom, które zwiększają objętość konstrukcji a tym samym zwiększają ciężar, ale nie zmieniają grubości ścianek wewnętrznych. Robimy to, wręcz przeciwnie, zmniejszyliśmy objętość tylko o 2 mm z zewnętrznej objętości konstrukcji i dodaliśmy ją do ścian wewnętrznych, jednocześnie zmniejszając ciężar i zwiększając wytrzymałość.
Filozofię tę zastosowaliśmy również w przypadku tkaniny, która dzięki najnowszym technologiom charakteryzuje się bardzo dużą gęstością włókien i zachowuje wysoką trwałość pomimo niewielkiej wagi. Ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru dzięki impregnowanej obróbce.
System BRIMO ułatwia montaż dzięki automatycznemu zabezpieczeniu konstrukcji. Montaż składanego pawilonu staje się prostszy, konstrukcja odblokowywana jest poprzez łatwe pociągnięcie do siebie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep zastosowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort jak w domu. Całkowicie stalowa konstrukcja wykonana ze stali stopowej gwarantuje długą żywotność przy niższej wadze namiotu.
Specjalna termoplastyczna farba proszkowa tworzy pastelowo matowy efekt konstrukcji, co dodaje namiotowi unikalność na rynku. Farba zapobiega korozji i jest odporna na ścieranie. Namioty nie są przeznaczone do całorocznego i trwałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis zapewniamy tylko na składane pawilony BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne na płachty BRIMO, cennik na zapytanie.