Blog: Namiot filtrujący

Namiot filtrujący

24.03.2020 · BRIMO quality manager

Z naszym namiotem filtrującym nie zmokniesz podczas inspekcji!

Rząd i Organizacja Zdrowia Publicznego wydały rozkaz ustalenia pomiaru temperatury dla obywateli przy wejściu do szpitali, fabryk i wszystkich otwartych obiektów .

Pomiary należy przeprowadzać na zewnątrz pomieszczenia przy każdej pogodzie, aby uniknąć zanieczyszczenia pomieszczeń. 

W Chinach ponad 100 000 zakupionych namiotów nożycowych, takich jak nasz, rozwiązało ten problem z zakupami rządowymi.

Pawilony składane posiadają system szybkiego rozkładania, który pracownik może rozłożyć przed otwarciem zakładu, a po końcowej operacji złożyć i zmagazynować.

Dach i ściany boczne są wodoodporne i namiot można hermetycznie zamknąć lub zostawić otwarty i używać tylko stelaża i zadaszenia.

Jednocześnie sam wygląd namiotu kieruje ludzi tam, gdzie ustawiono go do regulacji temperatury i może służyć jako brama wjazdowa do kompleksu czy budynku.


Pracownicy nie przemakają w deszczowe dni i mogą mieć miejsce gdzie nie przemokną. 

Ponieważ wszystkie wejścia znajdują się na utwardzonych powierzchniach, namioty filtraczne muszą być odpowiednio zakotwiczone, aby zapobiec uszkodzeniom. Namiot można na betonie tylko obciążyć. Oferujemy torby z piaskiem, które doskonale i szybko zakotwiczają namiot na betonowej powierzchni.

Wystarczy wypełnić torby piaskiem i przymocować je do każdej nogi za pomocą rzepów. 

Oferujemy 6 modeli namiotów, które różnią się jakością i ceną. W tym celu polecamy namiot Premium z konstrukcją stalową, który jest jednym z najmocniejszych.

Ze względu na długą eksploatację model ten posiada wystarczająco mocne płótno, dzięki czemu ten namiot filtrujący będzie jednocześnie latarnią morską, która przyciągnie ludzi przed wejściem.

Ostrzeżenie! Bez namiotów filtracyjnych kontrola higieniczna może zamknąć pomieszczenia, dlatego konieczne jest zainwestowanie w wysokiej jakości namiot, którego nie uszkodzi wiatr jeśli jest zakotwiczony, nie zepsuje się.

Skorzystaj z know-how marki BRIMO i dokonaj właściwego, niezbędnego wyboru.

Dostarczamy w drugi dzień roboczy kurierem DPD

Pozdrawiam BRIMO TEAM


obrázok je ilustračný

Udostępnij na Facebooku