Namiot handlowy 2x2m

Gratis 3 ściany!

5-letnia gwarancja!

Rozłożona na 40 sekund za pomocą systemu BRIMO!

Namiot do 2 dni u Ciebie w domu


Wysyłamy zamówienia w ciągu 12 rano natychmiast następnego dnia roboczego.


1 400 PLN Zaoszczędzisz: 470 PLN 930 PLN Cena zawiera VAT
  • Regulacja stropu: 5 poziomy wysokości - 5 výškové stupne: 5 výškové stupne 170, 180, 190, 200, 210cm
  • Pakiet obejmuje: płachty stropowe,konstrukcja, trzy ściany boczne doczepiane na rzepy.
  • Grubość ścian i materiałów dachowych 330g/m2 gęstość włókien 450D Hi-Tech
  • Wszystkie płachty są w 100% wodoodporne wykonane z poliestru z powłoką poliuretanową
  • Konstrukcja: nogi z połączeniami śrubowymi ze stali wysokostopowej
  • Pokrycie farbą proszkową: termoplastyczną
  • Czas rozłożenia i złożenia namiotu przez jedną osobę wynosi od 40 sekund
  • 5-letnia gwarancja dla konsumenta
  • podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)

Jest lekki i jeszcze bardziej pewny, ponieważ zastosowano w nim technologię przeciwną do wykorzystywanej w przypadku innych namiotów, w których zwiększenie objętości konstrukcji wpływa na zwiększenie również ich masy, a grubość ścian wewnętrznych pozostaje bez zmian. My czynimy odwrotnie - zmniejszyliśmy objętość zewnętrznej konstrukcji o około 2 mm, dodając tę wartość do ścian wewnętrznych, dzięki czemu stabilność namiotu uległa zwiększeniu, a waga zmniejszeniu.
Ta sama filozofia została wykorzystana również w przypadku płótna, które dzięki najnowszej technologii ma bardzo dużą gęstość włókien, co zapewnia mu wysoką odporność pomimo niskiej wagi. Ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami zapewnia trwałość kolorów. Nie bez znaczenia jest również impregnowana powierzchnia. Specjalna termoplastyczna farba proszkowa daje efekt pastelowego odcienia z matową strukturą konstrukcji, co wyróżnia produkt spośród innych dostępnych na rynku.
Składanie namiotu jest niezwykle proste, do odblokowania konstrukcji wystarczy jedno lekkie pociągnięcie. Jeszcze szybciej i bez wysiłku !!! Rzep mocowany na dachu i ścianach na całym obwodzie zapewni komfort niczym w domu. Cała konstrukcja została wykonana ze stali stopowej, co gwarantuje jej długą żywotność, a jednocześnie mniejszy ciężar namiotu.
Farba zapobiega korozji i jest odporna na ścieranie. System BRIMO ułatwia rozkładanie dzięki automatycznemu systemowi stabilizacji konstrukcji.
Usługi naprawcze świadczone są wyłącznie dla namiotów BRIMO. Części zamienne oferujemy za darmo w ciągu pierwszych 2 lat z 5 lat przedłużonej gwarancji. Części zamienne płócien BRIMO, cennik na życzenie.