Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot Handlowy 3x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot sprzedażowy

  model Ekskluzywny aluminiowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z impregnowaną powłoką PVC. Długa żywotmość!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,1 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary rozłożonego namiotu 155x30x30cm, waga 33kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Aluminiowy namiot sprzedażowy sześciokątny Exclusive jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych. Dzięki wygodnej wadze i dużej stabilności sześciokątnych nóżek na pewno się w nim zakochasz. Cena naprawdę zawiera wszystko: 3 ściany pełne i komplet kołków rozporowych, aby namiotu nie zdmuchną wiatr.Namiot sprzedażowy wykonany z najwyższej jakości aluminium o grubości aż 1,2 mm i więcej to najłatwiejszy do rozłożenia namiot z naszej oferty (niska waga), a także drugi najtrwalszy namiot BRIMO, dzięki mocnemu nylonowemu połączeniu i profil aluminiowy 1,2 mm z nogami we wzorze sześcianu. W 100% wodoodporny, trwały materiał OXFORD to rzecz oczywista.  
Każda noga ma 2 nylonowe systemy samoblokujące, które zapewniają jeszcze szybsze rozkładanie. Połączenia skręcane są standardem we wszystkich namiotach BRIMO w celu łatwej wymiany części, które dajemy gratis! Nylonowe łączniki zapewniające płynne i łatwe rozkładanie namiotu są na tyle mocne, że dajemy na nie dożywotnią gwarancję z natychmiastową wymianą!
100% wodoodporny namiot to również wymóg, który spełniają wszystkie nasze namioty. Nieprzemakające łaczenie jest zaginane i dodatkowo podklejone od wewnątrz taśmą termiczną. Tkanina jest wodoodporna i dodatkowo impregnowana warstwą poliuretanu. Wodoodporność to jedna z głównych cech, więc nic nie pozostawiamy przypadkowi!
Konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium o grubości wewnętrznej 1,2 mm i większej to gwarancja, że ​​namiot wytrzyma trudne warunki. Namioty aluminiowe Exclusive charakteryzują się doskonałym stosunkiem użytkowym wytrzymałości do niskiej wagi.
Łatwe do czyszczenia dzięki odpornemu na zabrudzenia poliestrowi Oxford o wysokiej wydajności. Narożniki dachu wyposażone są w uchwyty do mocowania linami po bokach. W ekstremalnych warunkach w narożnikach dodawane są oczka do zakotwiczenia liną bezpośrednio do konstrukcji.
Dostarczamy części zamienne tylko do namiotów rozkładanych BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Cennik żagli BRIMO na zapytanie.