Blog: Namiot higieniczny

Namiot higieniczny

12.03.2020 · BRIMO quality manager

Szybkie i mobilne zadaszenie punktów kontrolnych pod kątem koronawirusa COVID-19

Ze względu na liczbę zarażonych osób w Chińskiej Republice Ludowej i długi okres, przez który wirus rozprzestrzeniał się od grudnia, w większości wejść przed budynkami o większej pojemności znajdują sie namioty higieniczne w których kontroluje się temperature.

W większości budynków użyteczności publicznej nie ma miejsca na taką jednostkę kontroli obywateli, dlatego rząd chiński zdecydował się na zakup setek tysięcy namiotów nożycowych, które również mamy w ofercie. 

Punkty kontrolne mają duży problem z zakryciem zewnętrznej części. Pracownicy wykonujący tę publiczną i niezbędną działalność muszą przebywać w suchym i chronionym miejscu. 

Jeśli koronawirus będzie się nadal rozprzestrzeniał, prawdopodobne jest, że kraje Unii Europejskiej zdecydują się na to samo. 

Jeśli te stacje nie są pod kontrolą wartowników, tysiące posterunków kontrolnych w całej krainie muszą zostać złożone na noc w przypadku kradzieży.

Mobilne zadaszenie stanowisk kontrolnychZdjęcie ma charakter poglądowy. Nie panikuj. Nasz nożycowy namiot higieniczny BRIMO to najlepszy wybór na taki tymczasowy dach. W naszych namiotach Twoi pracownicy mogą wykonywać swoje czynności w spokoju, ciszy, bezwietrzności, a nawet hermetycznie je zamknąć. Nawet jedna osoba poradzi sobie z rozłożeniem porannym i złożeniem na wieczór. Zmniejszy to liczbę pracowników na jedną osobę. Możesz również zamknąć namiot, co jest ogromną korzyścią, jeśli chcesz zostawić namiot na miejscu na wieczór lub jeśli chcesz ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa dzięki hermetycznemu zamknięciu. Płachty namiotów można prać i dezynfekować. Nasze namioty są również niezbędne do sprzedaży żywności na wolnym powietrzu, która wymaga higieny. W magazynie mamy ponad tysiąc namiotów do natychmiastowego odbioru, co jest niezbędne do szybkiego i sprawnego wykonania ruchomych pokryć dachowych, które najprawdopodobniej będą potrzebne w tym trudnym okresie. 

Życzymy wiele zdrowia 

BRIMO ZESPÓŁ

Obrázky sú ilustračné

Udostępnij na Facebooku