Blog: Namiot imprezowy na zewnątrz

Namiot imprezowy na zewnątrz

13.03.2018 · Administrátor

Impreza, której nie może przeszkodzić taki drobiazg jak zmiana pogody.

Zewnętrzny namiot imprezowy stanie się idealnym miejscem do rozrywki, o której będzie mowa tylko w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jako pierwsi skomponowaliście urozmaicone i smaczne menu.Przydałaby się również muzyka dla lepszej atmosfery albo też zwróciłbyś się do znajomego, który od czasu do czasu zamienia się w DJ-a? Podstawą każdego dobrego przyjęcia jest wysokiej jakości namiot imprezowy. Namiot musi być przede wszystkim wodoodporny, przestronny i estetyczny, a przystępna cena jest również ważnym czynnikiem przy zakupie namiotu.


Wybierz swój namiot imprezowy zgodnie z własnymi wymaganiami


Wszystkie te i wiele innych funkcji oferuje zewnetrzny imprezowy namiot firmy Brimo. Wysokiej jakości wodoodporne płachty wykonane są z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej (60%) i powłoki PVC. Te płachty są na namiotach o konstrukcji stalowej. Płachty namiotów aluminiowych są tkane z tkaniny Oxford z impregnowaną powłoką poliuretanową, która stworzy bezpieczne miejsce do świętowania.Wymiary namiotów możesz sobie wybrać według własnego pomysłu od rozmiarów 2x2m do 4x8m. Mniejsze lub większe uroczystości nie mogą obejść się bez przygotowań. Namioty imprezowe oszczędzają czas, ich rozłożenie nie zajmie więcej niż minutę. Możesz także dostosować kolor namiotu do swojego otoczenia. Mamy do wyboru siedem różnych kolorów. Pakiet namiotu zawiera trzy pełne ściany i kołki kotwiące. 


Impreza trwa, mimo że jest już późna noc


Chłodne noce mogą być nieprzyjemne, zwłaszcza gdy dobrze się czujesz z przyjaciółmi. Możesz ogrzać namiot do żądanej temperatury za pomocą grzejników gazowych. Do wyboru są duże lub małe grzejniki stołowe. Małe grzejniki stołowe są maksymalnie praktyczne, nie zajmują dużo miejsca a ich wydajność Cię oczaruje. Wystarczy podłączyć grzejniki do butli gazowej. Nie ma konieczności podłączania urządzenia do instalacji elektrycznej. Dzięki promieniowaniu cieplnemu wytwarzanemu przez grzejnik impreza może trwać do wczesnych godzin porannych. 


Namioty imprezowe Brimo nadają się na zewnątrz. Organizując uroczystości docenisz ich praktyczność i użyteczność. 


Udostępnij na Facebooku