Blog: Namiot imprezowy rozkładany

Namiot imprezowy rozkładany

26.02.2018 · Administrátor

Wspaniałe chwile - na żadnej imprezie nie może zabraknąć BRIMO!

Namioty imprezowe rozkładane mają bardzo zróżnicowane zastosowanie. Ich zmienność jest nieoceniona. Dodając do tego stabilność, lekki i szybki montaż, nie będziesz wiedział w jakim celu lepiej użyć namiot.

Komfort który docenicie

Szybkie rozłożenie namiotu pozwoli Ci zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu, abyś mógł skupić się na dalszych przygotowaniach do uroczystości. Namioty imprezowe zapewnią Ci wystarczająco dużo miejsca. Wymiary namiotów wahają się od 2x2m do 4x8m. Możesz rozbić swój namiot na tarasie, w ogrodzie lub po prostu tam, gdzie potrzebujesz. Namiot kotwisz za pomocą śledzi. Śledzie są częścią pakietu każdego namiotu. Druga możliwość ukotwienia namiotu to użycie worków obciążających, które są wypełnione piaskiem lub żwirem. Po napełnieniu ich waga wynosi 14 kg. Konstrukcja namiotów wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz namioty o konstrukcji stalowej lub aluminiowej.

Namioty imprezowe i ich nietradycyjne zastosowanie

Namiot imprezowy można również wykorzystać jako świetne zadaszenie przy basenie. Poszycie dachowe ochroni Cię przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, nie musisz martwić się o poparzenia słoneczne. Namiot można również wykorzystać jako garaż. Jeśli wybierzesz odpowiedni rozmiar namiotu, możesz zaparkować samochód pod namiotem. Namiot można zamknąć bocznymi ścianami. Samochód będzie chroniony przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi. Nie zalecamy używania namiotu do stałego zadaszenia, namioty zostały stworzone do składania i rozkładania. Składany namiot imprezowy można łatwo przechowywać i transportować po złożeniu. Do transportu zalecamy torbę transportową, którą można kupić na naszej stronie internetowej. Zastosowanie namiotów imprezowych jest wszechstronne.

Warto wiedzieć

Przechowywanie namiotu po sezonie jest łatwe. Upewnij się, że namiot jest czysty a w szczególności suchy. Umyj namiot czystą wodą, nie używaj chemicznych środków czyszczących ani wybielaczy. Po wyczyszczeniu pozostaw namiot do wyschnięcia, a następnie przechowuj go w suchym miejscu. Nie zalecamy przechowywania płacht razem z konstrukcją. Jeśli zastosujesz się do tych głównych punktów, żywotność namiotu zostanie przedłużona.

Niezależnie od tego, czy wieje nieprzyjemny wiatr, zaczyna padać deszcz, czy przeciwnie, wschodzi słońce, składany namiot imprezowy zapewni Ci idealne schronienie. Otrzymasz świetne i wystarczające miejsce na imprezę ogrodową lub imprezę towarzyską. 

Udostępnij na Facebooku