Blog: Namiot nożycowy 3x3m

Namiot nożycowy 3x3m

12.11.2020 · Administrátor

Namioty Brimo zapewnią Ci komfort i wygodę o każdej porze roku.

Zimowe atrakcje z namiotem nożycowym

Planujesz imprezę firmową trochę nietypową? Dzięki atrakcyjnemu programowi na pewno zyskasz na oryginalności. Zimowe zajęcia usprawniają współpracę i komunikację w miejscu pracy. Głównym celem jest budowanie zespołu, sukcesu a zwłaszcza wspieranie potencjału twórczego. Gry koncentrują się na koordynacji, zręczności, współpracy, szybkości i logicznym myśleniu.

Nowe przygody obejmują wędrówki w rakietach śnieżnych. Możesz cieszyć się niezwykłymi miejscami ze wspaniałymi widokami. Jeśli zorganizujesz świąteczny program dla swoich pracowników, zimowe atrakcje będą świetnym zakończeniem roku.

Narciarstwo to wspaniały sport. Entuzjazm do szybkiej jazdy po białych stokach pokrytych śniegiem z lazurowym niebem. Narciarstwo to pasja, przygoda i relaks w jednym. Ten sport kojarzy się nie tylko z przygodą, ale i pewnym ryzykiem. To wymagający sport, który wymaga skupienia, wytrwałości, a przede wszystkim cierpliwości. Podobnie jak na snowboardzie, możesz cieszyć się pięknem przyrody i zaśnieżonymi stokami.

Sprzedaż biletów z namiotem nożycowym

Ośrodki narciarskie przygotowują się do otwarcia sezonu zimowego i wydania kalendarza imprez. Organizują różne programy rozrywkowe, takie jak wieczorna jazda na nartach z dyskoteką. Nocne niebo i zaśnieżone stoki to wyjątkowe połączenie zapewniające doskonałe wrażenia z jazdy na nartach. Znane są również zjazdy noworoczne.  

Sprzedaż biletów często wiąże się z nieskończoną liczbą oczekujących narciarzy. Operator wyciągu prosi narciarzy o okazanie ważnej karty. Zwykle trwa to długo dla obu stron.

Idealnym rozwiązaniem jest namiot nożycowy 3x3, który nie tylko sprawia, że ​​wejście biletowe jest widoczne, ale także chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Chroni przed podmuchami wiatru i zaspami śnieżnymi. Namioty nożycowe można ogrzewać, zapewniając w ten sposób ogrzewaną przestrzeń, która uprzyjemnia dłuższy czas oczekiwania. Dach i ściany boczne są wodoodporne, wytrzymują obciążenie śniegiem i doskonale chronią przed zimnem. Solidna aluminiowa konstrukcja jest bardzo stabilna i nadaje się do użytku w ekstremalnych warunkach. Dzięki mechanizmowi nożycowemu jest bardzo łatwy w montażu i demontażu.

Namioty z nadrukiem przyciągają wzrok i są reklamą terenu narciarskiego.Udostępnij na Facebooku