Blog: Namiot nożycowy wysoka jakość

Namiot nożycowy wysoka jakość

26.12.2018 · Administrátor

Namioty nożycowe mogą być wszechstronnie zastosowane. Są łatwe w przenoszeniu i kompaktowe, gotowe w kilka sekund. Różne kolory i rozmiary na każdą okazję.


Namiot nożycowy staje się coraz bardziej popularny. Na rynku znajdziesz produkty niższej jakości i wysokiej jakości. Do głównych zalet tych namiotów należy łatwy montaż i demontaż, dzięki niewielkiej wadze są łatwe w przenoszeniu i składowaniu. Konstrukcją może zająć się również jedna osoba. Namiot jest dostępny w kilka minut. Namioty nożycowe mają wszechstronne zastosowanie, czy to jako pawilon ogrodowy, stoisko handlowe, wiata samochodowa czy motocyklowa i wiele innych. Możliwości zastosowania namiotów nożycowych jest naprawdę wiele. Do wyboru kolory: biały, beżowy, pomarańczowy, żółty, czerwony, niebieski, zielony i czarny, wymiary 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 mi 3x6 m. Solidna i mocna wodoodporna płachta wykonana z wysokiej jakości tkaniny OXFORD z warstwą PVC lub PU zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Oferujemy namioty nożycowe w różnych wzorach. Klasyczna konstrukcja stalowa jest jedną z najlepiej sprzedających się. Dla najbardziej wymagających mamy wysokiej jakości aluminiowe sześciokąty - najwyższa jakość za rozsądną cenę. Wszystkie rodzaje konstrukcji to tzw. nożycowe, łatwe do rozłożenia, trwałe i mocne. Przy odpowiednim ukotwieniu bez problemu wytrzymują nawet silniejsze wiatry - w zależności od typu do 40-70 km / h.

Zalety namiotu nożycowego

  • szybki montaż i demontaż
  • niska waga dlatego bezproblemowo da się przenieśc i zmagazynować 
  • duży wybór modeli i kolorów stalowa i aluminiowa konstrukcja
  • wodoodporna płachta OXFORD zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
  • warstwa płachty PVC lub PU (w zależności od rodzaju namiotu) gwarantuje maksymalną wodoodporność
  • rzep na całym obwodzie ścian
  • 5 letnia gwarancja na konstrukcje
  • śledzie za darmo

Montaż i ukotwienie

Namioty nożycowe charakteryzują się łatwą obsługą. Montaż i demontaż może zająć kilka sekund, nawet przez mniej wykwalifikowaną osobę. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Nawet kobiety z łatwością radzą sobie z obsługą namiotów nożycowych.

Po pierwszym montażu płachty dachowej na konstrukcji może ona pozostać trwale przymocowana do namiotu, skracając tym samym i ułatwiając ponowny montaż. Jeśli chcesz zamknąć namiot nożycowy, do dyspozycji są boczne płachty, 3 w cenie namiotu, a czwartą można dokupić w razie potrzeby. Ściany boczne mocowane są do dachu za pomocą rzepów.

Możesz ukotwić na betonie za pomocą torb obciążających, które możesz wypełnić żwirem lub piaskiem. Namioty nożycowe mocujemy do miękkich powierzchni za pomocą śledzi, które dodajemy do namiotów gratis.

Czyszczenie 

Kupując namiot otrzymasz również gratis pokrowiec ochronny, który uchroni namiot przed zabrudzeniem. Do czyszczenia zwykle nie potrzebujemy nawet środków czyszczących, wszystko dobrze spłynie z wodą.  

W przypadku silniejszego zabrudzenia namiotu oddzielimy płachty od konstrukcji. Płachtę można czyścić tylko łagodnymi środkami na bazie mydła z wodą (do 40 ° C), aby zapobiec uszkodzeniu warstw wodoodpornych.

Na koniec osuszamy cały namiot.

Przechowywanie

Namioty nożycowe nie wymagają specjalnego przechowywania. Zalecamy dokładne wysuszenie całego namiotu do przechowywania. Aby nie dopuścić do zanieczyszczenia namiotu podczas transportu, suchy namiot stalowy najlepiej przetransportować i przechowywać w torbie transportowej, gdzie nie ulegnie zabrudzeniu ani uszkodzeniu, gdyż worek namiotowy jest wodoodporny i mocny.

Najlepiej przechowywać go w suchym, chłodniejszym miejscu w odpowiedniej torbie. Ze względu na zimno aktywność mikroorganizmów jest ograniczona, a to oznacza że powstawanie grzybów też jest ograniczone. Ważne jest również, aby chronić namiot przed szkodnikami.

Firma BRIMO oferuje Państwu markowe namioty z 5 letnią gwarancją. Zapoznaj się z produktami na naszej stronie internetowej i wybierz namiot, który pasuje do Twojego gustu i ceny.

Kontaktujcie nas!

Zespół BRIMO 


Udostępnij na Facebooku