PROMOCJA -33%

Pawilon nożycowy 3x4,5m

Gratis: 3 pełne ściany + 8 szpilek i rękaw ochronny!

Serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


3 458.93 PLN Zaoszczędzisz: 1 140.93 PLN 2 318 PLN Cena zawiera VAT
 • Pawilon nożycowy

  model Ekskluzywny aluminiowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 55km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z impregnowaną powłoką poliuretanową. Długa żywotność!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,2 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x45x30cm, waga 45kg
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Regulacja sufitu: 2 możliwe wysokości 195, 207cm.
 • podłoga namiotu: 300x450cm (13,5 m²)
 • Gwarancja 5 lat

Ekskluzywny aluminiowy sześciokąt to pawilon nożycowy, który docenią szczególnie profesjonaliści. Kompletny pawilon nożycowy można łatwo zdemontować. Sześciokątne nogi zapewniają dobrą stabilność, jest lekki. Dach i konstrukcja, 3 ściany pełne 8 kołków kotwiących. Chcesz zaprezentować swoje towary na wygodnym tle? Dlatego ekskluzywny aluminiowy sześciokąt 3 x 4,5 m oferuje wystarczająco dużo miejsca, abyś mógł zaimponować. Jest popularny na targach oraz innych imprezach sprzedażowych i wystawienniczych. Namiot idealnie nadaje się do druku sublimacyjnego
Pawilon nożycowy jest dobrze przygotowany na problematyczną pogodę, czy są to krótkotrwałe burze, czy silne wiatry do 60 km / h. Namiot możecie użyć jako zadaszenie, możecie zrobić trzy ściany jako zawietrzną lub dodać czwartą i całkowicie zamknąć wszystko. Zmienny pawilon jest gotowy pomóc Wam zrealizować Wasze pomysły. Wodoodporny impregnowany materiał posiada warstwę poliuretanu, którą dobrze się czyści i odpycha brud. To praktyczny i popularny materiał. Jest połączona z dachem za pomocą rzepów, a z pozostałymi częściami z boku połączona klasycznym zamkiem błyskawicznym.
Niska waga namiotu aluminiowego sześciokątnego Ekskluzywnego 3 x 4,5 m jest warunkiem koniecznym dla dobrego manipulowania namiotem.
Części zamienne do konstrukcji można uzyskać bezpłatnie przez pierwsze dwa lata 5-letniej przedłużonej gwarancji.

Skręcana nożycowa konstrukcja jest powodem łatwej obsługi. Sześciokąt wykonany z wysokiej jakości aluminium z wewnętrzną grubością konstrukcyji Ø 1,2 mm wyróżnia się dobrą stabilnością i wytrzymałością. Wszystkie nogi są zawsze wyposażone w 2 stałe nylonowe systemy samoblokujące. Dlatego namiot łatwo się rozkłada. Połączenia śrubowe umożliwiają łatwą wymianę.