Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namioty nożycowe 2x2m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 2 597 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Ekskluzywny aluminiowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z impregnowaną powłoką PVC. Długa żywotmość!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,1 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x30x30cm, waga 23kg
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 195x195cm (3,8 m²)
 • Gwarancja 5 lat

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń i zapytań klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o aluminiową obróbke namiotu nożycowego 2x2m.  
Konstrukcja wykonana jest z anodowanego aluminium, a najwyższą jakość osiągnęliśmy dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu.
W porównaniu ze stalą, aluminium jest o jedną trzecią lżejsze, co czasami daje klientom wrażenie, że aluminiowy namiot, ponieważ jest lekki, nie jest wytrzymały. Jednak jest odwrotnie. Wzmocniliśmy profile wewnętrzne, dzięki czemu namiot nożycowy przewyższył stabilność i wytrzymałość namiotów stalowych wyższej jakości. Ponadto aluminium nie rdzewieje.
Namioty aluminiowe sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Konstrukcja jest wystarczająco mocna i gwarantuje maksymalną stabilność dzięki sześciokątnym profilom. Nylonowe zatyczki wyznaczają nowe standardy w zakresie trwałości. Sześciokątne nogi namiotu wyposażone są w piętę, dzięki czemu statyw gwarantuje stabilność nawet na nieutwardzonej powierzchni. Do namiotu oferujemy bezpłatne kołki kotwiące, które zamocują namiot.
Skręcane elementy konstrukcji pozwalają na wymianę części, co stale wydłuża żywotność namiotu. O wiele bardziej opłaca się wymienić jedną część niż kupować całą konstrukcję. Wewnętrzne profile aluminiowych nożycowych namiotów 1.2, gwarantują jakość i stabilną obróbkę.  
Płachta dachowa oraz panele boczne mocowane są na rzepy do dachu namiotu oraz do boków na klasyczny zamek błyskawiczny. Klejone połączenia i wysokiej jakości tkanina zapewniają 100% wodoodporność, ściany są odporne na promieniowanie UV przy obniżonej możliwości zapalenia się.
Rozmiar 2x2 m zapewnia elastyczność i mobilność. Namiot jest łatwy w transporcie, a jego rozłożenie nie zajmie Ci nawet minuty. Do montażu namiotu nie jest potrzebna żadna inna osoba, namiot można łatwo rozłożyć bez użycia narzędzi. Produkt doskonałej jakości, który zasługuje na Twoją uwagę.