Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot nożycowy 2x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 2 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Super aluminiowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, mocowanie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%)o gramaturze plandeki 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkania
 • Konstrukcja: Całkowicie aluminiowa nożycowa z połączeniami śrubowymi i profilami wzmocnionymi żebrowaniem w komorze. Grubość poszczególnych ścianek profili od 0,9mm do 3mm (każdy profil konstrukcji poddawany jest innemu naciskowi, który odpowiada jego grubości)
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 155x35x25cm, waga 27kg.
 • Powierzchnia zadaszenia 195x290cm (5,6 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Ultralekki aluminiowy namiot nożycowy nadaje się na przyjęcia w ogrodzie, imprezy firmowe, targi i tym podobne. Dzięki składanemu systemowi nożyc rozłożenie namiotu trwa zaledwie kilkanaście sekund.Namiot ma wzór prostokątu, przenoszenie i transport namiotu w przenośnej torbie jest wygodny i prosty
Opakowanie namiotu zawiera trzy pełne ściany boczne, płachte dachową, konstrukcję namiotu, kołki rozporowe.
Namioty nożycowe mogą być również używane bez ścian bocznych, dzięki czemu stworzycie przewiewną, chronioną przestrzeń w ogrodzie.
Plandeki namiotów są w 100% wodoodporne dzięki warstwie PVC dodanej na tkaninie poliestrowej. Namioty można zamówić w różnych kolorach z nadrukiem lub bez. Zajmujemy się również nadrukiem na namiotach, dzięki czemu można stworzyć oryginalny, niepowtarzalny namiot. Plandeki namiotów są odporne na promieniowanie UV.
Konstrukcja namiotu wykonana jest z aluminium, które jest solidne, a jednocześnie jego waga jest wielokrotnie niższa od wagi namiotów stalowych. Ultralekki namiot aluminiowy daje możliwość bezproblemowego zadaszenia. Dużą zaletą jest to, że do rozstawienia namiotu nie są potrzebne żadne narzędzia. Aluminiowa konstrukcja nie podlega korozji i jest nieszkodliwa pod względem higienicznym, dzięki czemu może służyć również jako stanowisko fast food.
Budowa całej konstrukcji jest szczegółowo przemyślana. Łatwe w przesuwaniu płozy na nogach namiotu zapewniają łatwe rozkłożenie. Dzięki patentom blokującym na różnych poziomach wysokości, możecie dostosować wysokość namiotu do swoich potrzeb. Pięty na nogach są przyspawane do profilu nogi namiotu z otworami do zakotwienia, co zapewni maksymalną stabilność.
Rozmiar namiotu 2x3m jest idealny do wykorzystania namiotu w ogrodzie jako miejsca odpoczynku, jako namiot wystawienniczy na targach, wystawach itp. Wymiana części namiotu jest łatwa, ponieważ namiot jest zbudowany z połączeń śrubowych. Namiot nie wymaga dodatkowej konserwacji, plandeki można myć łagodnymi detergentami i czystą wodą. Nie używaj agresywnych środków, które mogłyby trwale uszkodzić płótno. Namiot przechowuj w suchym, wentylowanym i ciemnym miejscu.