PROMOCJA -33%

Namiot nożycowy 3x4,5m

Gratis: 3 pełne ściany + 8 szpilek i rękaw ochronny!

Serwis na konstrukcje za darmo Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


5 271.46 PLN Zaoszczędzisz: 1 743.46 PLN 3 528 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Premium aluminiowy w BRIMO używamy przy ekstremalnej sile wiatru do 70km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonany z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego Oxford z warstwą PVC. Długie życie!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,8 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x40x30cm, waga 55kg
 • Regulacja sufitu: 2 możliwe wysokości 195, 207cm.
 • Podłoga namiotu: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namiot aluminiowy szesciokątny Premium to najlepszy produkt w asortymencie BRIMO i całej ofercie na rynku europejskim. Namiot przeznaczony jest do ekstremalnych warunków. Sprzedajemy namioty imprezowe z 3 ścianami zamykanymi na zamek. Oczywiście kołki rozporowe są oczywiste  
Części z kompozytów nylonowo-polimerowych objęte są dożywotnią gwarancją (NATYCHMIASTOWA WYMIANA) i nie ma ryzyka zmęczenia materiału ani pęknięcia. Chociaż namiot imprezowy Premium wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, to zdecydowanie nie jest to łatwe.Noga w kształcie sześciokąta z dwoma patentami z automatyczną blokadą dla niezwykle łatwego rozkładania.
Wodoodporna plandeka dachowa ze zginanym złączem, która jest od wewnątrz podklejona taśmą termiczną, oddzielne ścianki zamykane na zamek ochronią Cię przed deszczem w 100%. Ochronę przed słońcem gwarantuje tkanina Oxford z warstwą PVC.
Konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium o grubości wewnętrznej 1,8 mm i większej to gwarancja, że ​​namiot nie będzie się poruszał przy bardzo silnym wietrze! Profile stropowe o grubości 1,8 mm są dodatkowo wzmocnione wewnętrznymi komorami.
Łatwe do czyszczenia dzięki odpornemu na zabrudzenia poliestrowi Oxford o wysokiej wydajności. Narożniki dachu wyposażone są w uchwyty do mocowania linami po bokach. W ekstremalnych warunkach w narożnikach dodawane są oczka do zakotwiczenia liną bezpośrednio do konstrukcji.
Dostarczamy części zamienne tylko do namiotów rozkładanych BRIMO. Darmowe części konstrukcyjne przez pierwsze 2 lata 5-letniej przedłużonej gwarancji. Cennik żagli BRIMO na zapytanie.