Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namioty nożycowe 3x6m

W cenie: 3 pełne ściany, 12 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 4 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot nożycowy

  model Super aluminiowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, mocowanie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%)o gramaturze plandeki 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkania
 • Konstrukcja: Całkowicie aluminiowa nożycowa z połączeniami śrubowymi i profilami wzmocnionymi żebrowaniem w komorze. Grubość poszczególnych ścianek profili od 0,9mm do 3mm (każdy profil konstrukcji poddawany jest innemu naciskowi, który odpowiada jego grubości)
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x45x25cm, waga 48kg.
 • Powierzchnia zadaszenia 290x570cm (16,5 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 
Elegancki wodoodporny namiot nożycowy o wymiarach 3x6m zapewni Wam wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie większej uroczystości lub przyjęcia w ogrodzie. W upalne, letnie dni zapewni przyjemny cień oraz idealne miejsce do wypoczynku.
Jak wiemy pogoda bywa nieprzewidywalna, ale pawilon ogrodowy potrafi uratować zaplanowany już wieczór z przyjaciółmi przy grillu w przypadku złej pogody. Oddzielne ściany boczne można łączyć, niezależnie od tego, czy wybierzesz otwarte, czy zamknięte namioty nożycowe..
Manipulowanie z konstrukcją, pomimo jej dużych rozmiarów, jest proste. W ciągu kilkunastu sekund namiot można rozłożyć bez pomocy narzędzi i niepotrzebnie długiego składania. Konstrukcja ze stali nierdzewnej o długiej żywotności dzięki połączeniom śrubowym posłuży Wam przez wiele lat. W przypadku uszkodzenia części konstrukcyjnej, wystarczy ją wymienić, a namiot będzie nadal służył.  
Aluminium jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów w XXI wieku i jest najbardziej preferowanym materiałem w budownictwie - szczególnie tam, gdzie wymaga się materiału z długą żywotnością, nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, ponieważ jest nierdzewne w srebrno-szarym kolorze.
Płachty namiotu oferujemy w ośmiu różnych kolorach, są one w 100% wodoodporne. Dach i ściany boczne namiotu tkane są z włókna poliestrowego z wewnętrzną warstwą PVC. Boczne ściany namiotu są zdejmowane, mocowane są do płachty dachowej na rzep. Namiot można również wykorzystać jako otwartą osłonę, do której przenika światło dzienne, ale jednocześnie tworzy cień.
Płachty namiotów charakteryzują się prostą konserwacją. Do czyszczenia wystarczy czysta woda, przy większym zabrudzeniu można użyć łagodnego detergentu. Nie zalecamy prania ich w pralce i używania jakichkolwiek wybielaczy. Właściwą obsługą przedłużycie żywotność namiotu. Płachty należy wysuszyć przed przechowywaniem i przechowywać je w suchym miejscu. Podczas przechowywania w wilgotnym pomieszczeniu lub mokro może tworzyć się pleśń.