Blog: Namiot okolicznościowy nożycowy

Namiot okolicznościowy nożycowy

22.02.2018 · Administrátor

Na żadnym wydarzeniu nie może zabraknąć namiotów okolicznościowych.

Chciałbyś zorganizować zespołowe zabawy dla swoich pracowników, aby wzmocnić relacje w pracy? 

Pierwszą rzeczą do rozwiązania jest wybór miejsca na organizację wydarzenia. Jeśli wybrałeś wolne miejsce, musisz zapewnić uczestnikom zadaszone obszary. Namioty okolicznościowe to właściwy wybór dla Ciebie. Różne dyscypliny konkurencji wymagają chronionej przestrzeni dla zawodników. 


Właściwy wybór z namiotem okolicznościowym 


Prace przygotowawcze przed rozpoczęciem gier są często czasochłonne. Dzięki systemowi nożycowemu możesz namiot okolicznościowy rozłożyć w kilka sekund. Nie będziesz potrzebować żadnych narzędzi. Namiot zakotwiczysz za pomocą śledzi, które są częścią pakietu. Opakowanie zawiera również trzy pełne ściany namiotu. Możesz kupić aluminiowy namiot imprezowy o wymiarach 3x3m, 3x4,5m 3x6m. Waga namiotów już od 25 kg. Zalecamy używanie przenośnych torb, aby ułatwić transport namiotu. Możesz także wygodnie przewozić namiot złożony w samochodzie.  

Aluminiowa konstrukcja na pewno Cię nie zawiedzie. Cechami charakterystycznymi aluminium jest lekkość, duża wytrzymałość, powierzchnia aluminium jest modyfikowana tak, aby nie korodowała. Grubość wewnętrzna profilu wynosi 1,2 <5 mm. Odporność na wiatr przy zwykłym kotwiczeniu wynosi 55 km / h. Aluminium jest metalem higienicznym, polecane jest również do stosowania w obiektach gastronomicznych.


Kompletny serwis z produktami BRIMO


Posiłki podczas zawodów sportowych są zwykle podawane w formie bufetu. Namiot evet posłuży Ci do stworzenia ogromnego zadaszonego obszaru dla gości. Możesz połączyć namioty za pomocą łączenia rynnowego i stworzyć wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jedząc nie wolno nam zapominać o stołach i krzesłach. Składane stoliki o wymiarach 152cm, 183cm, 244cm stworzą wystarczająco dużo miejsca i będą komfortowe dla każdej osoby. Rozkładanie i transportowanie stołów jest łatwe. Stół jest gotowy do użycia w kilka sekund. Nośność jednego stołu do 350 kg. 

Rozkładane krzesła rozkładają się w ciągu 15 sekund. Są wygodne, lekkie i wysokiej jakości. Materiał powierzchni mebli składanych nie wymaga skomplikowanej konserwacji. 


Namiot okolicznościowy może być również główną nagrodą dla zwycięskiej drużyny. Namioty BRIMO sprawdzą się również w Twoim ogrodzie czy na tarasie.

Udostępnij na Facebooku