Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Pagoda 6x6m

Namiot Pagoda z rozłożeniem już od 15 min


Wyprzedaż 25 299 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast: 2 szt.

Ta kwadratowa pagoda jest idealna do organizowania formalnych, kulturalnych i nieformalnych wydarzeń na małą lub dużą skalę.W ciągu kilku chwil możecie przykryć ogromny obszar na otwartej przestrzeni. Wybór odpowiedniego rozmiaru zależy od liczby gości. Płachty namiotu typu pagoda wykonane są z wyjątkowo grubej tkaniny PVC, co daje możliwość organizacji imprez w plenerze o każdej porze roku. Pogoda już nigdy nie będzie dla Was zagrożoniem. W pagodzie wszyscy goście będą bezpieczni, chronieni przed wiatrem, deszczem, słońcem i kurzem. Namioty tego modelu często można zobaczyć na targach, często wykorzystuje się je na wystawach czy imprezach branżowych.

Rama naszej profesjonalnej pagody BRIMO wykonana jest z najwyższej jakości aluminium, a całość jest tak zaprojektowana, aby szybko i łatwo stworzyć elegancki dach.

Dostarczamy pagody w trzech różnych rozmiarach. Wszystkie są zaprojektowane tak, aby można było je ponownie połączyć w przypadku przedłużenia dachu. Standardowy pakiet zawiera konstrukcję aluminiową, śruby, kołki rozporowe, 4 ściany boczne. Ściany można stosować indywidualnie według potrzeb. 

Nasze pagody są niezawodne i wykonane przy użyciu najnowszej technologii z wysokiej jakości materiałów. Są przystępne cenowo i, co najważniejsze, praktyczne i popularne wśród klientów. Rozłożenie jest możliwe na dowolnej powierzchni. Dzięki swojemu klasycznemu wysokiemu szpicowi, pierwszorzędnemu materiałowi i jakości wykończenia powierzchni pagoda BRIMO wszędzie robi pozytywne wrażenie. Prosta i przemyślana technika montażu. Pagody są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne i są doskonałym rozwiązaniem do użytku sezonowego przy minimalnej konserwacji po prawidłowym montażu.


Jesteśmy dumni, że stoimy za każdym produkowanym przez nas produktem. Zawsze służymy radą przy wyborze odpowiedniej pagody lub namiotu. Dbamy o Waszą satysfakcję i dzięki niej, jako marka BRIMO, z każdym rokiem się rozwijamy.