Blog: Namiot promocyjny na autosalon

Namiot promocyjny na autosalon

22.02.2019 · Administrátor

Wystąpcie na autosalonie z reprezentującym Was namiotem promocyjnym. Luksusowy namiot z Twoją marką


Autosalony rozpoczynają najbardziej prestiżowe imprezy motoryzacyjne. Miłośnicy samochodów mogą wypróbować nowe modele. Najbardziej oczekiwane wieści płyną prosto z Genewy. Fani edycji mogą również spodziewać się popularnego otwarcia sezonu tuningowego. Osoby którym podoba się tuning znajdą również atrakcyjny program. Bardzo dobrym pomysłem jest również wprowadzenie unikalnych systemów zabezpieczających przed kradzieżą samochodu. 

Jako wystawca musisz złożyć wiążące zgłoszenie w wyznaczonym terminie pocztą, osobiście lub elektronicznie. Organizator przyjmie zgłoszenie, a Tobie zostanie przydzielona powierzchnia wystawiennicza. Z chwilą otrzymania zgłoszenia od wystawcy stosunek umowny między wystawcą a organizatorem uważa się za zamknięty. Jeśli chodzi o warunki płatności, wystawca zobowiązuje się do uiszczenia opłaty rejestracyjnej , cena za wynajem powierzchni wystawienniczej w okresie podanym na fakturze. 

Chociaż autosalon jest organizatorem targów i wystaw, zapewnia również pełną obsługę wystawienniczą. 

Możesz jednak sam zadbać o dobrą prezentację swojej firmy. Nie ponosisz dodatkowych wysokich kosztów i stosunków umownych. 


Skuteczna promocja z namiotem promocyjnym  


Namiot promocyjny sprosta efektownej prezentacji zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. To doskonała alternatywa dla niezapomnianej prezentacji Twojej marki. Składa się z aluminiowego mechanizmu nożycowego. Użyj tego mechanizmu, aby rozłożyć namiot w ciągu 40 sekund. Chociaż w przeszłości aluminium było używane do celów dekoracyjnych, obecnie zastępuje żelazo i inne metale ze względu na swoją lekkość. Aluminium jest najbardziej przydatne tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość przy niskiej wadze. Aluminium poddawane jest obróbce powierzchniowej metodą anodowania co poprawia właściwości aluminium, zwłaszcza w zakresie odporności na warunki atmosferyczne. Łącząc podstawowe właściwości aluminium, takie jak niska waga, wytrzymałość i anodowane wykończenie, przygotowaliśmy dla Ciebie niezrównaną jakość konstrukcji. 

Firma BRIMO zapewnia profesjonalny nadruk sublimacyjny. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszym klientom gwarantujemy jakość i profesjonalne podejście. Zaprezentuj swoją firme w wysokiej jakości aluminiowym namiotem promocyjnym z nadrukiem Twojej marki. 

Zespół BRIMO


Udostępnij na Facebooku