Blog: Namiot przeciw komarom

Namiot przeciw komarom

23.11.2021 · BRIMO quality manager

Namiot wędkarski ze ścianami z siatki moskitiery nadaje się na różne uroczystości, imprezy, nie tylko do wędkowania.

Namiot wędkarski z moskitierą

Namiot wędkarski na zewnątrz wykonany jest z tkaniny poliestrowej Dach namiotu jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i zanieczyszczenia. Konstrukcja altany z moskitierą wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo lub aluminium. Podczas łowienia polecamy wersję aluminiową ze względu na zwiększoną wilgotność przy wodzie.


Korzystanie z namiotu przeciwko komarom

Jeśli planujesz imprezę plenerową, czy to rodzinny grill, wesele czy urodziny, jest jeden gość, który nie chcesz aby zepsuł impreze: komary! 

Komary mogą zepsuć impreze na świeżym powietrzu szybciej niż niespodziewany deszcz. Czemu? Ponieważ na deszcz możesz wcześniej się przygotować, rozstawić namiot imprezowy i kontynuować taniec. Bądź o krok przed nieproszonymi gośćmi - komarami. W ciepłe letnie wieczory nie jest idealnym rozwiązaniem zamykanie namiotu pełnymi ścianami, dlatego postanowiliśmy wykonać siatkowe ścianki na moskitiery do namiotu BRIMO, które uchronią Cię przed latającymi owadami podczas Twojej imprezy. Ściany są przewiewne, altana przeciw komarom będzie napowietrzana i praktycznie otwarta, ale nadal zamknięta. Moskitiery namiotu są w kolorze białym, mocowane są za pomocą szerokiego 5 cm rzepu do dachu namiotu (na całym obwodzie dachu). Wejście do namiotu otwiera zamek błyskawiczny pośrodku ściany. Po otwarciu ściany będziesz miał wejście w kształcie litery A. Możesz łatwo przywiązać ściany do nóg namiotu. Moskitiery lub jak wiemy ścianki siatkowe są bardzo popularne wśród wędkarzy. Rybacy spędzają godziny czekając na swój połów przy zbiornikach wodnych. Jak wszyscy wiemy, nad wodą występuje duża koncentracja komarów, co może sprzyjać temu spokojnemu sportowi/hobby. Namiot na komary zapewni wystarczającą ilość miejsca dla rybaka i jego sprzętu. Wymiary namiotu to od 2x2 do 4x8m. Popularny rozmiar do łowienia to 3x3 lub 3x4,5m, jeśli jest więcej wędkarzy.


Luksusowa uroczystość pod namiotem przeciw komarom

Altana z moskitierą nie wymaga montażu i bez problemu ustawisz ją tam, gdzie chcesz mieć zadaszone miejsce. Po rozłożeniu namiotu montaż ścian to kwestia kilku sekund. Na wesela, przyjęcia urodzinowe zdecydowanie nadaje się namiot z białym dachem i białymi ścianami z siatki, który zrobi luksusowe wrażenie na każdym gościu. Namiot jest łatwy w utrzymaniu czystości, a dzięki systemowi składania nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania.

Ścianki z siatki Moskquito można również dokupić pojedynczo w celu zamknięcia namiotu. Namioty BRIMO są sprzedawane z 3 pełnymi ścianami 

Udostępnij na Facebooku