Blog: Namiot sprzedażowy na targi świąteczne

Namiot sprzedażowy na targi świąteczne

13.11.2018 · Administrátor

Prosty montaż i demontaż, dostawa w ciągu 2 dni, wodoodporny, ochroni Twój towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Szeroki wybór, doskonałe ceny i satysfakcja klienta. Cieszmy się świąteczną atmosferą.

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. Już nie możemy się doczekać świątecznej atmosfery, zaśnieżonej przyrody, czasu spędzonego z rodziną. Dekorujemy mieszkania, dekorujemy choinkę, pieczemy smakołyki i szukamy prezentów. Po całym roku należy się odpoczynek, poświęcić czas rodzinie i cieszyć się pięknem błyszczącego śnieżnego krajobrazu.

Najpopularniejsze wydarzenia to jarmarki bożonarodzeniowe. Przedświąteczny nastrój, oświetlone skwery, stragany ze smakołykami, spotkania z przyjaciółmi umilają nam przedświąteczne chwile.

Wynajem lub zakup namiotu sprzedażowego


Z ciekawości przyjrzeliśmy się, jak faktycznie wyglada wynajmowanie namiotów sprzedażowych. Dowiedzieliśmy się, że wynajem trzeba zrobić latem. Konieczne jest ubieganie się o miejsce, wypełnienie wniosku, wnieść opłate i wygrać w konkursie. Ceny wynajmu są różne i całkowicie nas zaskoczyły. Zależy to od miasta, w którym odbywają się targi, a także od lokalizacji straganu. Najwięcej płaci się za stoiska z jedzeniem, najniższa kwota to około 1200 zł dziennie. Najwyższa kwota za stoisko z przekąskami to 5000 zł dziennie! Jeśli chodzi o cenę straganu z prezentami świątecznymi, wynosi ona około 200 zł dziennie, a najwyższa cena 600 zł dziennie. Może jako goście nigdy nie zdawaliśmy sobie sprawy z všetko tego co wszystko musi spełnic sprzedawca. W końcu doczekaliśmy się kolęd, doskonałej atmosfery, rozkoszowania się gorącym miodem pitnym i może po chwili spotkaliśmy się z przyjaciółmi. Jednak sprzedawca musi rozwiązać ten problem. Zdecydowanie warto zainwestować w zakup namiotu sprzedażowego.Porównując ceny wynajmu, możecie sobie wybrać składany namiot, jakość, kolor według własnego gustu i potrzeby, a także możecie go używać przez cały rok, nie tylko w okresie świątecznym. Na namiocie możecie sprawić nadruk z napisem prezentowanego towaru lub logo, co również uważamy za doskonałą inwestycję. Nie musicie już wybierać namiot- nadal macie swój własny.

Firma BRIMO oferuje Państwu markowe namioty z 5 letnią gwarancją. Namiot możecie rozłożyć w 40 sekund, co doceni każdy sprzedawca. Zapoznaj się z produktami na naszej stronie internetowej i wybierz namiot, który pasuje do Twojego gustu i ceny.

ZESPÓŁ BRIMO

Udostępnij na Facebooku