Blog: Namiot sprzedażowy na wystawie

Namiot sprzedażowy na wystawie

16.12.2018 · Administrátor

Stabilny i reprezentacyjny namiot nożycowy na każdą okazję. Szybki montaż, wysoka stabilność, doskonała cena. Szeroka gama produktów.

Czy czujesz potrzebę ożywienia w jakikolwiek sposób swojego udziału w targach, jarmarkach i wystawach? Zwróć uwagę na nowe namioty sprzedażowe, które są jakby „szyte na miarę” dla Twojej firmy. Promuj swoje towary w dobrym stylu, ale jednocześnie zachowaj ochronę przed złymi warunkami pogodowymi, bądź elastyczny i mobilny.

Nasze nowoczesne namioty sprzedażowe BRIMO stały się popularnymi partnerami handlowców w całej Polsce i za granicą, również dzięki swojej zdolności do przyciągania opinii klientów. Namiot posłuży do rezerwacji powierzchni na sprzedaż. Oferuje również wystarczająco dużo miejsca na prezentację wszelkiego rodzaju towarów. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki wodoodpornemu materiałowi, z którego jest uszyta, ochroni Cię przed deszczem i wiatrem, ale także przed palącym słońcem. Co ważne, Twoje towary również będą chronione. Zawsze musi być w idealnym stanie dla Twoich klientów!


Według jakich kryteriów wybrać?


Oczywiście to Ty decydujesz, jaki rozmiar i kolor będzie mieć Twój namiot sprzedażowy. Dodatkowo namiot możemy oznaczyć Twoim logo, hasłem lub innym wybranym przez Ciebie motywem. Profesjonalne i wysokiej jakości nadruki gwarantują udaną prezentację Twojej firmy. W ten sposób namiot stanie się również Twoim elementem reklamowym. Niezależnie od tego, czy szukasz stoiska do sprzedaży przekąsek i napojów, prezentacji kosmetyków, sprzętu sportowego czy usług, na pewno będziesz w stanie dobrać odpowiednią kombinację. W zależności od rodzaju towaru zadecyduj, czy wystarczy namiot o najmniejszych wymiarach, średniej wielkości czy największym typie, abyś miał wystarczająco dużo komfortu. Będziesz potrzebował wystarczająco dużo miejsca, aby rozłożyć swoje towary, ale także stworzyć tło dla całego zespołu. Do wyboru namioty sprzedażowe o konstrukcji stalowej lub aluminiowej. Chętnie doradzimy w wyborze. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe, a nasi koledzy z przyjemnością doradzą Ci, aby uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz.


Możesz kupić nasze namioty sprzedażowe w rozmiarach 2x2 m, 2x3 m, 3x3 m, 3x4,5 mi 3x6 m. Tylko od Ciebie zależy, jaki rozmiar wybierzesz. Możesz dopasować kolory do kolorów swojej firmy, nasza oferta jest szeroka: biała, beżowa, pomarańczowa, żółta, czerwona, niebieska, zielona i czarna.


Bierzesz udział głównie w wydarzeniach, które odbywają się na zewnątrz przy każdej pogodzie czy w sezonie jesteś poza domem w każdy weekend? W takim przypadku zalecamy wybór namiotu sprzedażowego o konstrukcji aluminiowej .Ten typ jest bardzo odporny na każdą pogodę, nawet przy bardzo częstym użytkowaniu. Nawet przy częstym składaniu i transporcie wytrzyma lata, więc zakup namiotu stanie się jednorazową inwestycją na długi okres działalności. 


Jeśli chodzi o wyposażenie Twojego namiotu, w naszej ofercie znajdziesz również odpowiednie do tego celu meble składane. Potrzebne są stabilne stoły, na których można rozłożyć towary. Dla Twojej wygody kup także krzesła lub ławki z tej samej kolekcji, które pasują do każdego stoiska. Jeśli sprzedajesz na imprezie, na której nie potrzebujesz w tej chwili wszystkich mebli, możesz zostawić je w swojej furgonetce, ponieważ są lekkie i nie zajmują dużo miejsca. Zimno i duże ciepło nie będą miały wpływu na jego jakość ani kolor. 


Dzięki namiotowi sprzedażowemu i meblom składanym BRIMO będziesz gotowy do sprzedaży w kilka minut po przybyciu na miejsce wydarzenia. Nie musisz już zajmować się liczbą małych części, które wcześniej czy później gdzieś sie straca. Namiot jest z łatwością rozkładany i składany przez jednego z Was. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu, aby poświęcić się swoim klientom. I nikt już nie przejdzie obok obojętnie!Zespół BRIMO


 

Udostępnij na Facebooku