Blog: Namiot sprzedażowy na wystawy Gardenia

Namiot sprzedażowy na wystawy Gardenia

20.02.2019 · Administrátor

Uzyskaj dynamiczną prezentację na międzynarodowej wystawie Gardénia z namiotami BRIMO. Wodoodporny, stabilny, wysokiej jakości, niedrogi.


W najbliższych miesiącach odbędzie się coroczna międzynarodowa wystawa sprzedaży dla ogrodnictwa, ogrodników, przyjaciół kwiatów i bonsai. W agro-kompleksie Nitra rozpocznie się zatem cykl wystaw tematycznie poświęconych ogrodnictwu. Zaprezentowany zostanie również kolejny rok wystawy bonsai.

Dzięki wystawie w Galerii Bonsai odwiedzający będą mieli wgląd w bonsai, rzadkie, unikalne japońskie i koreańskie  drzewka. Oczywiście widoczna będzie również krajowa produkcja bonsai. Możesz zajrzeć do sekretów uprawy, kształtowania i prezentowania drzewek w oryginalnych misach. Wiosenna wystawa w Nitrze prezentuje więc japońską sztukę miniaturyzacji drzew i ich uprawy. 

Zainteresowani wystawą znajdą szeroką gamę kwiatów, w tym balkonowych, drzewa ozdobne, palmy, drzewa owocowe, kaktusy i cytrusy. Zwiedzający mogą kupić altany, ceramikę ogrodową czy grille.. 

Wystawa Gardenia to doskonałe połączenie, które przyniesie odwiedzającym nie tylko wiedzę, ale także inspirację i pomysły na upiększenie ogrodu lub jego otoczenia. 

Planujesz dodać do swojego ogrodu elegancki namiot ogrodowy? A może jesteś wystawcą i planujesz wziąć udział w tej wspaniałej międzynarodowej wystawie? 


Wyjątkowa okazja z namiotem sprzedażowym


Agrokompleks Nitra będzie organizować wystawę zgodnie z tradycją trwającą ponad 40 lat. To idealna, ale także doskonała alternatywa dla prezentacji i promocji towarów lub usług. Obszar jest dobrze dostępny, oferując zadaszone i bezpłatne powierzchnie wystawowe. Chociaż wiosna kwitnie, jest piękna i pachnąca, by zaskoczyć chłodnymi kroplami deszczu. Podczas wystawy mogą wystąpić opady atmosferyczne, które mogą również znacznie się ochłodzić. W takim przypadku musisz kontrolować sytuację. W każdym razie potrzebujesz namiotu.  Namiot sprzedażowy,który nie tylko ochroni Ciebie i Twoje towary przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, ale również zaprezentuje Cię z daleka i tym samym przyciągnie potencjalnego klienta. Dzięki dużej powierzchni doskonale wykorzystasz przestronność ekskluzywnych namiotów sprzedażowych. Namiot jest bardzo stabilny dzięki wysokiej jakości stalowym profilom konstrukcyjnym. Wygląda luksusowo i przyciąga uwagę. Postawiliśmy nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę. Ponieważ namiot z jednej strony powinien służyć jako ochrona dla Ciebie i Twoich towarów, z drugiej strony powinien być pierwszym wrażeniem dla klientów i przyjemnym estetycznym punktem widzenia. Konstrukcja jest lekka, ale mocna, dzięki czemu wyróżniliśmy się na tle konkurencji. Zmniejszyliśmy objętość o 2 mm od zewnętrznej objętości konstrukcji i dodaliśmy w wewnętrznych ścianach konstrukcji. Tym krokiem zmniejszyliśmy wagę i zwiększyliśmy wytrzymałość. Filozofia ta została również zastosowana w przypadku tkaniny, która dzięki najnowszym technologiom ma bardzo dużą gęstość włókien. Nieprzemakalność placht jest oczywista.

Dzięki stoisku handlowemu BRIMO uzyskasz dynamiczną prezentację na międzynarodowej wystawie Gardenia, która współpracuje z mediami, gwarantując w ten sposób sukces i zdobycie wystarczającej liczby przydatnych kontaktów dla Twojej firmy. 

 

Udostępnij na Facebooku