Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot sprzedażowy 3x4,5m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot sprzedażowy

  model exclusive stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 60km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x45x30cm, waga 48kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185,195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Jeśli potrzebujecie większej powierzchni sprzedażowej i oferujecie swoje produkty na targach lub festiwalach, namiot sprzedażowy Exclusive 3x4,5m jest dla Was optymalnym rozwiązaniem.  
Bardzo ważnym czynnikiem dla sprzedawców jest szybki i niewymagający montaż i demontaż namiotu. Namiot sprzedażowy o wymiarach 3x4,5 m można rozłożyć kilkoma ruchami bez użycia zbędnych narzędzi. Dzięki systemowi samozaciskowego nożyc namiot jest gotowy w kilka minut. Oferujemy maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku!
Możecie polegać na jakości marki BRIMO. Najlepsze wykonanie, pierwszorzędne materiały i długa żywotność to gwarancja wysokiej jakości produktu. Namiot sprzedażowy o wymiarach 3x4,5m to efekt innowacyjnego ducha naszej firmy.
Niezwykle solidna konstrukcja stalowa z nogami w kształcie sześciokąta o średnicy 45 mm zapewnia stabilność namiotu. Prosta, ale solidna konstrukcja dostosowana jest do wymagań codziennego użytkowania.

Ciemnoniebieski wzór nadaje stojakowi atrakcyjny wygląd, który przyciągnie wzrok na pierwszy rzut oka.  
Ściany boczne oferują różne rozwiązania użytkowe i elastyczne. Ściany zapinane są na rzepy o szerokości 5 cm, zapewniające stabilne ułożenie ścian. Boki są przymocowane do dachu i nóg namiotu. W ten sposób zyskujesz wszechstronność namiotu, a w tym prostym połączeniu z łatwością zrealizujecie swoje pomysły.
Jeśli chcecie się wyróżniać spośród dużej liczby wystawców, oferujemy Wam różne rodzaje nadruków. Pełne ściany zapewniają szczególnie dużo miejsca na reklamy wielkoformatowe. Stworzycie oryginalną promocję swojej firmy poprzez graficzną prezentację asortymentu lub zwięzłe hasło reklamowe.