PROMOCJA -33%

Namiot ogrodowy 2x3m

Gratis + 8 szpilek i rękaw ochronny. Akcesoria opcjonalne: 3 pełne ściany

Serwis na konstrukcje za darmo Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


1 653.94 PLN Zaoszczędzisz: 544.94 PLN od 1 109 PLN Cena zawiera VAT
 • Namiot ogrodowy

  model Super stalowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 40km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny. Opcjonalne akcesoria: 3 oddzielnie wyjmowane ścianki, zapinane na rzep.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa z połączeniami śrubowymi wykonana z wysokogatunkowej stali ze stalowym, samozabezpieczającym patentem BRIMO na nogach.
 • Proszkowa farba konstrukcji: epoksydowo-poliestrowa.
 • Regulacja sufitu: 3 możliwe wysokości 185, 195, 207cm.
 • Rozmiar po złożeniu 150x35x25cm, waga 27kg.
 • podłoga namiotu: 195x290cm (5,6 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 Lato należy do wesel i uroczystości ogrodowych. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, oferujemy namioty ogrodowe w wyjątkowo wysokiej jakości wykonania oraz w oryginalnie dostosowanej konstrukcji. System montażu i demontażu zajmie Wam krótką chwilę, ale zapewni Wam bezpieczeństwo w postaci solidnego i stabilnego zadaszenia. Składany namiot ogrodowy zapewni Wam i Waszym gościom przyjemny cień. Lekka konstrukcja prezentuje się bardzo elegancko i pięknie komponuje się z romantycznym otoczeniem ogrodów lub scenerii solidnych budynków. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapewni schronienie i wystarczającą przestrzeń do odpoczynku lub poczęstunku. Imprezowe namioty ogrodowe można wykorzystać do przygotowywania i serwowania posiłków. Namioty weselne są reprezentacyjne i łatwe w realizacji a także przygotowane na wszelkie warunki zewnętrzne.
Tkanina o dużej gęstości zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia dzięki impregnowanej obróbce. Ochrona UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru.
Gruba stalowa konstrukcja ma właściwości dostosowane do kryteriów zapobiegania rdzewieniu i uszkodzeniom podczas przenoszenia.
Namiot ogrodowy 2x3 m można szybko złożyć dzięki automatycznemu mechanizmowi składania BRIMO. W ciągu minuty macie zadaszenie w ogrodzie , jedna osoba poradzi sobie z tym bezproblemu.
Płachty do namiotów ogrodowych najwyższej klasy są odporne na promieniowanie UV i wodoodporne. Warstwa farby na częściach stalowych jest równa, więc nie ma żadnych negatywnych skutków. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis mamy tylko na namioty ogrodowe BRIMO. Darmowe części konstrukcyjne przez pierwsze 2 lata 5-letniej przedłużonej gwarancji. Części zamienne do plandek BRIMO, cennik na zapytanie.