Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ogrodowy 2x3m

Za darmo: 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 1 597 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot ogrodowy

  model Super stalowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny. (namiot nie posiada ścian)
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa z połączeniami śrubowymi wykonana z wysokogatunkowej stali ze, samozabezpieczającym patentem BRIMO na nogach.
 • Proszkowa farba konstrukcji: epoksydowo-poliestrowa.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 150x35x25cm, waga 25kg.
 • podłoga namiotu: 195x290cm (5,6 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 Lato należy do wesel i uroczystości ogrodowych. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, oferujemy namioty ogrodowe w wyjątkowo wysokiej jakości wykonania oraz w oryginalnie dostosowanej konstrukcji. System montażu i demontażu zajmie Wam krótką chwilę, ale zapewni Wam bezpieczeństwo w postaci solidnego i stabilnego zadaszenia. Składany namiot ogrodowy zapewni Wam i Waszym gościom przyjemny cień. Lekka konstrukcja prezentuje się bardzo elegancko i pięknie komponuje się z romantycznym otoczeniem ogrodów lub scenerii solidnych budynków. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapewni schronienie i wystarczającą przestrzeń do odpoczynku lub poczęstunku. Imprezowe namioty ogrodowe można wykorzystać do przygotowywania i serwowania posiłków. Namioty weselne są reprezentacyjne i łatwe w realizacji a także przygotowane na wszelkie warunki zewnętrzne.
Tkanina o dużej gęstości zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia dzięki impregnowanej obróbce. Ochrona UV w połączeniu z wysokiej jakości materiałami tekstylnymi gwarantuje trwałość koloru.
Gruba stalowa konstrukcja ma właściwości dostosowane do kryteriów zapobiegania rdzewieniu i uszkodzeniom podczas przenoszenia.
Namiot ogrodowy 2x3 m można szybko złożyć dzięki automatycznemu mechanizmowi składania BRIMO. W ciągu minuty macie zadaszenie w ogrodzie , jedna osoba poradzi sobie z tym bezproblemu.
Płachty do namiotów ogrodowych najwyższej klasy są odporne na promieniowanie UV i wodoodporne. Warstwa farby na częściach stalowych jest równa, więc nie ma żadnych negatywnych skutków. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis mamy tylko na namioty ogrodowe BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne do plandek BRIMO, cennik na zapytanie.