Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot imrezowy 3x6m

Za darmo: 12 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 3 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot imprezowy

  model Super stalowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny. (namiot nie posiada ścian)
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%) o gramaturze płachty 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkanina
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa z połączeniami śrubowymi wykonana z wysokogatunkowej stali ze, samozabezpieczającym patentem BRIMO na nogach.
 • Proszkowa farba konstrukcji: epoksydowo-poliestrowa.
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozmiar po złożeniu 155x45x25cm, waga 47kg.
 • podłoga namiotu: 290x570cm (16,5 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namioty imprezowe stanowią idealną okazję do stworzenia oddzielnej, osłoniętej przestrzeni. Dużą popularnością cieszą się letnie imprezy i uroczystości plenerowe, podobnie jak wesela organizowane w romantycznej scenerii ogrodów krajobrazowych. Użyjcie praktycznie zaprojektowanu konstrukcju. Namiot imprezowy postawicie szybko i bez narzędzi, skomplikowanych procedur czy modyfikacji. Solidna tkanina zapewni Wam i Waszym gościom przyjemny cień lub schronienie w przypadku nagłej zmiany pogody. Namioty imprezowe o wymiarach 3x6m zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla większej ilości osób, pomogą stworzyć przyjemne miejsce oraz pomieszczenie do serwowania przekąsek. Przenieście grillowanie w ogrodzie, wesela lub uroczystości na zupełnie nowy poziom.
Ze względu na większe gabaryty namiotu imprezowego wyposażyliśmy go w ułatwiający system automatycznego zabezpieczania konstrukcji. Dzięki czemu rozkładanie i składanie staje się szybsze i bezproblemowe.
Farba konstrukcji stalowej zawiera dodatki antykorozyjne i zapobiegające zarysowaniom podczas manipulacji.
Tkanina płacht o dużej gęstości zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia dzięki impregnacji hydroizolacyjnej. Wszystkie płachty zawiera czynnik UV, który gwarantuje chłód produktów oraz trwałość koloru plandeki dachowej.
Szlachetna, gruba stalowa konstrukcja namiotu imprezowego 3x6m wytrzymuje nawet silniejsze wiatry, dlatego macie pewność dłuższej żywotności namiotu imprezowego. Namioty nie są przeznaczone do długotrwałego i stałego zadaszenia, takie zastosowanie bezpośrednio skraca żywotność płachty.
Serwis zapewniamy tylko na namioty imprezowe BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Części zamienne do płacht BRIMO, cennik na zapytanie.