Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot weselny 4x8m

W cenie: 3 pełne ściany, 12 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 8 847 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot weselny

  model Premium aluminiowy w BRIMO używamy przy ekstremalnej sile wiatru do 70km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 70 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonany z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego Oxford z warstwą PVC. Długie życie!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,8 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary złożonego namiotu 200x55x35cm, waga 92kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.Wysokość namiotu to 345cm.
 • podłoga namiotu: 400x800cm (32 m²)
 • 5-letnia gwarancja konsumencka

Ślub w plenerze to jeden z trendów ostatnich lat. Kilka zmartwień jest mniej, ponieważ nie musisz zajmować się przestrzenią. Zaoszczędzone w budżecie środki możesz wykorzystać na przykład na miesiąc miodowy lub podreperować budżet finansowy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na przyjęcie weselne u siebie w ogrodzie, czy na łonie natury, nieodłączną częścią jest namiot weselny. 
Wiemy, jak ważna dla Młodej Pary jest pogoda, więc cały przebieg wesela powinien toczyć się przy ładnej słonecznej pogodzie. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że wybrali sobie piękny ślub na kamiennym tarasie na tle prawosławnej kaplicy. Chociaż we wrześniu temperatura wzrosła do 30 ° C w cieniu. Mimo wszystko wesele było cudowne, ale ciepło nie wpłynęło na doskonały efekt. Korzystając z namiotu chronisz się przed gorącym słońcem.
Pogoda jest nieprzewidywalna, chociaż meteorolodzy potrafią przewidzieć słoneczny dzień, może być odwrotnie. Nieplanowana ulewa nie może Cię już zaskoczyć. Płachty wodoodporne z impregnowaną warstwą poliuretanową dają 100% pewność, że goście będą się dobrze bawić jak w słoneczny dzień. Dzięki temu nie musisz przenosić wesela na teren hotelu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Możesz dalej bawić się zgodnie ze swoimi pomysłami i nie musisz być niepotrzebnie rozczarowany.
Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i nadaje się do stosowania w wymagających warunkach. Rozłożenie, mimo większych rozmiarów, jest zupełnie niewymagające.
Nogi sześciokątne z patentami na automatyczne blokowanie zapewniają łatwy demontaż. Konstrukcja charakteryzuje się również niewielką wagą w stosunku do jej solidności.
Przez pierwsze dwa lata zapewniamy darmowe części zamienne do konstrukcji. Kupując namiot weselny 4x8m otrzymujesz 5 letnią gwarancję. Certyfikat CE namiotów marki BRIMO to rzecz oczywista.