Formularz dla niewiążącej wyceny i wizualizacji nadruku


Prześlij nam logo / obraz w wektorze (.eps, .ai, .cdr, pdf w wektorze ) lub grafikę najwyższej jakości.


Wybierzcie na rysunku wszystkie miejsca, które chcecie nadrukować oraz kolor folii z wzornika (dla logo pełnokolorowego nie ma potrzeby wybierania koloru folii)
Dołożyć


Masz już namiot w koszyku albo posiadasz już namiot BRIMO?


Świetna widoczność

Twoją reklamę wytniemy w specjalnej folii termicznej.

Wysokie ciśnienie i temperatura przenikną przez tkaninę poliestrową tak, że nie będzie można jej odlepić.

Taki nadruk wyróżnia się i przyciąga uwagę przechodniów.


Wyjątkowa trwałość

Stosujemy sprawdzone przez lata markowe folie, których żywotność nawet przy codziennym użytkowaniu jest niezwykle długa. Po latach nie traci pewności ani pigmentu.
Ekspresowa produkcja

Nadruki wykonujemy na tysiącach namiotów, które mamy już wykonane. Nadruk można wykonać natychmiast po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu wizualizacji 2D. Średni czas wykonania nadruku to 2 dni robocze, w pilnych przypadkach możemy wykonać nadruk i wysłać namioty reklamowe kurierem jeszcze tego samego dnia.


Z nami będziesz miał przewagę

Nie ma nic gorszego niż zainwestowanie czasu i pieniędzy w namiot reklamowy, który nie ma nic do zaoferowania poza niższą ceną. 

Uwierz, że namiot reklamowy z pięknie dopasowanymi plandekami, które osadzone są na konstrukcji, zamieni Twoje hasło lub logo w zapierającą dech w piersiach reklamę!
Kolory i rozmiar folii

 Jeśli Twoje logo posiada więcej kolorów, nie ma znaczenia, możemy je wydrukować na białej folii w drukarce wielkoformatowej. W przeciwnym razie użyjemy 16 wariantów kolorystycznych, w tym 2 metaliczne.

Twój podkład wycinamy w folii w rolce o szerokości 50 cm. Po wycięciu usuwamy zbędną folię i w ten sposób powstaje logo lub napis na namiocie promocyjnym.

Każdy nadruk zużywa inną ilość folii, co wpływa na cenę. Cena nadruku uzależniona jest od ilości użytej folii a nie od metra kwadratowego logo czy tekstu.Marka BRIMO® synonim pewności

Wieloletnie doświadczenie w produkcji namiotów nożycowych zapewni Ci pewność nawet przy silnym wietrze. Dlatego możemy sobie pozwolić na bezpłatne części zamienne kontstrukcji.

Ciągłe udoskonalanie wyglądu plandek zwiększa nie tylko ich piękno, ale także funkcjonalność. Łączenia z wysokiej jakości szwami i podklejeniem to był dopiero początek. Dziś dodajemy już ukryte ściegi dla jeszcze większej wytrzymałości połączeń.