Namioty weselne 3x6m

Gratis: 3 pełne ściany + 12 szpilek + torba na płachty i torba na konstrukcje!

Serwis na konstrukcje za darmo Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


3 466.48 PLN Zaoszczędzisz: 1 147.48 PLN 2 319 PLN Cena zawiera VAT
 • Namiot weselny

  model Premium stalowy w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 55km / h !!!
 • Opakowanie: 100% wodoodporny dach i 3 osobno zdejmowane ściany zapinane na zamek błyskawiczny, konstrukcja + 12 kołków rozporowych, torba na płachty i torba na konstrukcje w zestawie!
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej Oxford z powłoką PVC. Długa żywotność i doskonała jakość.
 • Konstrukcja: Stalowa nożycowa (1,1 mm +) z łączeniami śrubowymi, wykonane z wysokogatunkowej stali z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na nogach w kształcie sześciokąta.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia ze stopu i stali.
 • Wymiary po złożeniu 155x50x30cm, waga 70kg
 • Regulacja sufitu: 2 możliwe wysokości 195, 207cm.
 • podłoga namiotu: 300x600cm (18 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Z mobilnym namiotem weselnym 3x6m możecie zaplanować wspaniałe przyjęcie weselne nad samym jeziorem lub w swoim ogrodzie.Stabilne namioty to świetny wybór zwłaszcza na otwartej przestrzeni. Zapewniają osłonięte i suche miejsce nawet w przypadku krótkotrwałej zmiany pogody.  
Namiot weselny 3x6m stał się popularny ze względu na swoje rozmiary oraz możliwość zaproszenia większej liczby gości. Duże namioty weselne są idealne na wspaniałe chwile. Zapewniają dużo miejsca na niezapomniane uroczystości.
Dzięki prostemu systemowi nożyc można elastycznie korzystać z szybkiego rozłożenia konstrukcji stalowej. Oczywiście demontaz namiotu jest równie łatwy. Dolna część nogi namiotu w kształcie sześciokąta wyposażona jest w powiększoną, solidną piętę, dzięki czemu namiot nie zapada się nawet na niepewnej powierzchni i zawsze pozostaje stabilny.
Sześciokątny stalowy profil nóg zapewnia maksymalną stabilność. Stalowa konstrukcja dostępna jest w kolorze błękitu królewskiego. Nylonowe zaślepki chronią stalowe profile nożyc oraz tkaninę dachową przed uszkodzeniem nie tylko podczas użytkowania, ale także podczas transportu. Zwiększa to żywotność dachu.
Łączniki profili przesuwnych pokryte są drogim nylonem (nylon jest bardzo odporny na uderzenia), co zapobiega tarciu i zarysowaniu stalowych profili konstrukcji. Dzięki temu ułatwiony jest również montaż i demontaż.  

Dach i części boczne są w 100% wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i zapinane na rzepy. Patenty mocujące zapewniają równomierne napięcie dachu. Rozłożone w ten sposób płótno wygląda gładko i idealnie.
Dostępne są wersje z drzwiami i oknom, dzięki którym do namiotu dociera więcej światła, umożliwiając tym samym obserwowanie otoczenia i nie wyglądają na zamknięte. Jeśli słońce jest zbyt silne, możecie zamknąć okno. Namiot weselny PREMIUM 3x6m to doskonały wybór na spędzenie wyjątkowych wydarzeń życiowych z niezapomnianymi wrażeniami.