Blog: Ogrodowy namiot nożycowy

Ogrodowy namiot nożycowy

02.01.2019 · Administrátor

Namioty ogrodowe w bardzo dobrej cenie, szybko składany namiot nożycowy, wysoka jakość, 5 lat gwarancji, szybka dostawa.

Mieszkanie w domu rodzinnym według własnych wyobrażeń to marzenie prawie każdej rodziny. Kupno lub budowa domu to duża inwestycja, która wpłynie na nasze życie przez wiele lat. Staramy się jak najbardziej zbliżyć nasz dom do naszych pomysłów, nad tym pracujemy od lat. Przede wszystkim podczas przebudowy czy wyposażenia domu zwracamy uwagę na części, w których przebywamy najczęściej i które są nam potrzebne. Projekty takie jak rozbudowa garażu czy altana w wielu przypadkach są odkładane w czasie. Często powrót do nich zajmuje nam lata. Auto na razie parkujemy na zewnątrz, co wcale mu nie daje korzyści. Wszędzie przechowujemy różne rzeczy potrzebne w gospodarstwie domowym, gdzie zostało tylko trochę miejsca. Takie tymczasowo przechowywane przedmioty często muszą być narażone na niekorzystne warunki pogodowe lub silne słońce w okresie letnim. Tracą funkcjonalność, jakość, a do tego ciągle musimy myśleć o tym, gdzie znowu coś zapodzialiśmy. 

Jak szybko i tanio rozwiązać sytuację?

W takiej sytuacji mogą Ci pomóc rozkładane namioty Brimo. Rozstaw swój namiot samochodowy w miejscu, w którym do tej pory byłeś przyzwyczajony do parkowania. Dzięki tej niewielkiej zmianie Twój samochód będzie chroniony przed wahaniami pogody, deszczem, śniegiem czy spadającymi liśćmi. Wysokiej jakości i bardzo wytrzymała płachta chroni lakier samochodu przed silnym promieniowaniem UV. Wybierając namiot, który będzie miał również 3 pełne ściany - możesz kupić czwartą - stworzysz barierę przed niechcianymi zwierzętami, które mogą plątać aie przy Twoim domie. Rozstaw namiot w bezpośrednim sąsiedztwie domu i zabezpiecz samochód przed mrozem. Nie będziesz już musiał zeskrobywać szkła i oszczędzać cennego czasu w mroźne zimowe poranki.  

Na namiocie samochodowym można polegać np. podczas podróży. Jeśli wybierasz się na wakacje lub w dowolne miejsce bez możliwości zadaszonego parkingu, możesz łatwo rozwiązać problem ze składanymi namiotami. Namiot składany możesz łatwo i szybko złożyć w domu i zabrać ze sobą. Zajmie minimalną ilość miejsca w Twoim bagażniku. 

Oprócz tymczasowego garażu zastępczego może dać ci nożycowy namiot ogrodowyobok twojego domu zastąpi także domek ogrodowy. Z łatwością znajdziesz świetne miejsce do przechowywania mebli ogrodowych, narzędzi, rowerów, motocykli czy kosiarek. Nie będziesz już musiał szukać wszędzie w domu miejsc, w których niepozornie „zaszyłbyś” te wszystkie rzeczy. Zawsze będą w jednym miejscu, dobrze przechowywane, gotowe do użycia. W zależności od potrzeb możesz wybrać mniejsze lub nawet większe namioty w różnych kolorach. Wśród dodatków znalazły się różne przydatne rzeczy potrzebne do ulepszenia namiotów. BRIMO dostarcza namioty nożycowe o konstrukcji stalowej lub aluminiowej. Namioty o konstrukcji aluminiowej są lżejsze, ale równie wytrzymałe jak stal. Dostępna opcja to SUPER lub EKSLUZYWNY. Odporność na wiatr aluminium SUPER wynosi do 55 km / h i EKSKLUZYWNY do 70 km / h. Oferujemy również wysokiej jakości tkaniny Oxford z PU oraz możliwość nadruku namiotu naprasowanką lub nadrukiem sublimacyjnym.

  • Rozmiary: 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m
  • Kolory: biały, beżowy, pomarańczowy, żółty, czerwony, niebieski, zielony, czarny
  • Konstrukcja: może być stalowa lub aluminiowa 
  • Akcesoria: worki obciążające, czwarte ściany, śledzie do namiotów, torby transportowe, oświetlenie namiotów.


Zastanawiasz się nad zakupem mebli ogrodowych?

Jeśli myślisz o zakupie mebli ogrodowych, zapoznaj się z naszą ofertą mebli składanych. Składane stoły i krzesła wykonane z wysokiej jakości polietylenu są mocniejsze, lżejsze i trwalsze niż podobne meble drewniane. Są idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Stół rozkładany posiada solidną stalową konstrukcję, która umożliwia bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie, nogi wykonane są ze stali i po złożeniu składane w plastikową płytę. Solidna rama jest zabezpieczona farbą proszkową i stanowi doskonałą podstawę dla stołu. Stoły dostępne są w trzech rozmiarach. Krzesła i ławki wykonane są z tej samej jakości i wytrzymałego materiału co stoły.  

Wybierz rozkładany namiot lub meble ogrodowe, które będą pasować również do Twojego domu . Wybierz kolor namiotu, który będzie pasował do koloru elewacji Twojego domu. Otrzymujesz doskonałego, wielofunkcyjnego i dyskretnego pomocnika. Jeśli chcesz ustawić namiot na twardej powierzchni, oto kilka przydatnych wskazówek wybór płytki ogrodowej

Zespół BRIMOUdostępnij na Facebooku