Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot sprzedażowy 2x2m

Gratis: 3 pełne ściany + 8 szpilek i rękaw ochronny!

Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wysyłamy od razu przewidywany termin dostawy 2 pracowne dni


Wyprzedaż 2 097 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot sprzedażowy

  model Super aluminiowy jest przeznaczony do regularnego użytku w BRIMO używamy przy sile wiatru aż do 50km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, mocowanie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w100% wodoodporne.Wykonane z bardzo gęstej tkaniny poliestrowej(60%) oraz powłoki PCV(40%)o gramaturze plandeki 330g/m2.Nasze plandeki są mocniejsze niż wiele cięższych plandek, które mają tkaninę w 25% i powłokę PVC w 75%,podczas gdy ta warstwa PVC ma krótszą żywotność niż tkania
 • Konstrukcja: Całkowicie aluminiowa nożycowa z połączeniami śrubowymi i profilami wzmocnionymi żebrowaniem w komorze. Grubość poszczególnych ścianek profili od 0,9mm do 3mm (każdy profil konstrukcji poddawany jest innemu naciskowi, który odpowiada jego grubości)
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x25x25cm, waga 22kg
 • Powierzchnia zadaszenia 195x195cm (3,8 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

 
Ultralekkie aluminiowe namioty sprzedażowe zostały zbudowane z aluminium bez elementów plastikowych. Niska waga i konstrukcja nożycowa to największa zaleta, jaką oferuje ultralekki namiot aluminiowy. Złożona konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie i transport namiotu, wygodnie zmieści się w bagażniku samochodu.
Praktycznie namiot sprzedażowy może być używany na powierzchniach wystawienniczych wewnątrz lub na zewnątrz.Wygląd i kolor namiotu możecie wybrać według własnych pomysłów. Rozmiar 2x2 m jest szczególnie preferowany przez sprzedawców na targach, wystawach itp. Śledzie do namiotu otrzymacie gratis przy każdym zakupionym namiocie.
Również w przypadku tego modelu połączenia śrubowe na konstrukcji są oczywiste. Właściwości charakteryzujące aluminium: lekkie, niemagnetyczne, antykorozyjne. Rozkładanie namiotu jest łatwe bez użycia narzędzi. Wysokość sufitu można dowolnie regulować dzięki teleskopowym nogom.  
Plandeki namiotów tkane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej. Wewnętrzna strona plandek została wzbogacona warstwą PVC, dzięki czemu tkanina jest w 100% wodoodporna. Rozmiar plandek jest precyzyjnie dopasowany do konstrukcji. Nie powstają marszczenia, plandeki są mocno naciągnięte na konstrukcji. Namioty dostępne są w różnych kolorach.
BRIMO oferuje swoim klientom serwis na namiot. Przez pierwsze dwa lata od zakupu namiotu zapewniamy bezpłatnie części zamienne o wartości do 40 PLN. Wystarczy, że prześlecie zdjęcie uszkodzonej części, przedstawisz dowód zakupu, a my wyślemy część. Wymiana części jest łatwa dzięki połączeniom śrubowym. Konstrukcja namiotu nie jest malowana, ponieważ jest to aluminium, które jest nierdzewne. Nie ma potrzeby wykańczania aluminium.
Utrzymanie namiotów jest proste. Nie zalecamy stosowania agresywnych środków czyszczących do plandek. Wystarczy czysta woda z łagodnym detergentem. Plandeki namiotu należy pozostawić do wyschnięcia przed przechowywaniem. Namioty przechowujcie w suchym i ciemnym miejscu, najlepiej w piwnicy domu i tym podobnych.