Blog: Weselna uczta w namiocie ogrodowym

Weselna uczta w namiocie ogrodowym

08.01.2019 ·

Piękne namioty weselne. Ceny zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zapewniamy szybki transport bezpośrednio do Ciebie. Ślub na świeżym powietrzu - Wyjątkowe wydarzenie ze stanowiskami HAGO

Ślub to wyjątkowy moment w twoim życiu. Wesele nie jest prostą sprawą, musisz wziąć pod uwagę każdy szczegół. Zaplanuj datę, znajdź miejsce, potwierdź liczbę gości i wybierz menu weselne. Ale to nie wszystko. Musisz zorganizować suknię ślubną, obrączki, wybrać bukiet, dekoracje ślubne i załatwić muzykę. Dodatkowo zatrudnić kamerzystę i fotografa, którzy zajmą się tymi niezapomnianymi chwilami.


A może by tak powiedzieć „tak“ pod gołym niebem? Niezależnie od tego, czy wybierzesz ceremonię cywilną, czy kościelną, możesz powiedzieć „tak“ na przykład w parku zamkowym. Organizacja wesela na świeżym powietrzu to świetny sposób, aby poczuć się bardziej zrelaksowanym, niż podczas uroczystości w czterech ścianach lub w sali konferencyjnej. Pokażesz swoją kreatywność poprzez dekorację przestrzeni, w której możesz w pełni zrealizować swoje pomysły i puścić wodze fantazji.


Marzenie o romantycznym i idealnym ślubie w namiocie ogrodowym


Namiot ogrodowy  ozdobiony białym baldachimem i ułożone w nim białe kwiaty w metalowych stojakach. Niesamowitą atmosferę dopełnia otwarta przestrzeń. Promienie słońca odbijają błyszczące refleksy srebrnych sztućców. Jak byśmy mogli zapomnieć o tych doskonałych chwilach?

Dla firmy specjalizującej się w aranżacji, namioty ogrodowe są doskonałym rozwiązaniem. I nie tylko dla firmy, namioty BRIMO mogą być tak naprawdę wykorzystane przez wszystkich w wyjątkowy sposób. Możesz zorganizować ucztę w ogrodzie lub przyjęcie urodzinowe. Będziesz korzystał z namiotu BRIMO więcej niż jeden raz.


Konstrukcja jest łatwa do złożenia, możesz zrobić to w ciągu jednej minuty. Prosty montaż pozwoli ci zająć się o bardziej czasochłonne rzeczy, o które musisz zadbać podczas aranżacji wesela.

Wybierz z naszej oferty i skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zrobić wspaniałe wrażenia.


Udostępnij na Facebooku