Blog: Wynajem namiotów

Wynajem namiotów

18.03.2019 · Administrátor

Wodoodporne, najwyższej jakości, doskonałe ceny. 5 lat gwarancji, dostępne części zamienne

Planujesz przygotować imprezę firmową, wesele lub wielką rodzinną uroczystość w plenerze i potrzebujesz namiotu? 

Wyjaśnijmy kilka faktów dotyczących regulaminu najmu.

W związku z tym, że cały dzień pracujemy w pomieszczeniach zamkniętych, mile widzianą odmianą są imprezy firmowe organizowane w plenerze. Ale jak faktycznie wynająć namiot, kiedy tylko go potrzebujesz przy okazji jednodniowej imprezy? 

Cena wynajmu namiotu zależy oczywiście od wymiarów namiotu. Następnie oceniane jest to, co chcesz pożyczyć. Cena podstawowa zawiera konstrukcję i płachtę. Cena za dzień waha się od 120 zł. Na przykład niektórzy właściciele mają ustaloną cenę, np. 24 zł/ m2 

120 zł za jeden dzień za namiot - świetna okazja

Jeśli cieszysz się doskonałą ceną, chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że jest to wynajem konstrukcji i płachty dachowej. Cena wynajmu nie obejmuje ścian bocznych. To ściany boczne będą stanowić ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Chronić towar przed uszkodzeniem przez słońce lub deszcz. 

Kolejnym faktem, który należy wziąć pod uwagę, jest zużycie wypożyczonych namiotów. Wiemy to, nowe jest nowe. W przeciwnym razie podchodzimy do rzeczy, gdy jesteśmy właścicielami. Płachty namiotów wielokrotnego użytku mogą stracić kolor lub są już zanieczyszczone przez częste użytkowanie lub niewłaściwą konserwację. Jeżeli oczekujesz doskonałego wrażenia, które zachwyci Ciebie i Twoich klientów, niepotrzebnie się zawiedziesz. Kolejną kwestią, na którą chcemy zwrócić uwagę, jest odbiór namiotu. Za odbiór zapłacisz również określoną kwotę - kaucję. Przy odbiorze nie przychodzi Ci do głowy, że namiot wymaga oględzin, ponieważ to Ty odpowiadasz za pogorszenie stanu - uszkodzenie namiotu. Jeśli nie sprawdzisz dokładnie płacht i konstrukcji przy odbiorze, poniesiesz spore wydatki. Płachty mogą ulec rozerwaniu, a ich nieprzepuszczalność ulegnie zniszczeniu. Od Ciebie - najemca będzie zobowiązany do zapłaty odszkodowania. Na przykład sprawdzenie 6-metrowego płótna może wydawać się czasochłonne, ale ostatecznie ta inspekcja może zaoszczędzić niepotrzebnych nieporozumień i inwestycji. 

Czy wynajem jest odpowiednim rozwiązaniem?

Za wynajem namiotu nożycowego za weekend zapłacisz kwotę, za którą kupisz namiot. Ponadto istnieje pewne ryzyko szkód związanych z najmem, za które jako najemca ponosisz materialną odpowiedzialność.Namioty nie mają nowego wyglądu w większości są scharakteryzowane słabej jakości - co przekłada się na stabilność konstrukcji i tkaniny płacht. Nie zrobisz pierwszego wrażenia z nowego projektu. 

Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz nowe, wysokiej jakości namioty z 5-letnią gwarancją. Namioty, których nie musisz zwracać i możesz je również wykorzystać do celów prywatnych. 


Udostępnij na Facebooku