Formularz wizualizacji

Orientacyjne ceny zrealizowanych wydruków można zobaczyć w galerii powyżej. Wizualizacja nadruku jest niezbędna do wyliczenia dokładnej ceny i jest obciążona kaucją zwrotną w wysokości 20 zł z VAT. Kaucja zostanie zwrócona po wydrukowaniu (-20 zł z VAT). Za cenę 210 zł z VAT otrzymasz wizualizację z możliwością dwóch wizualnych modyfikacji. Każda dodatkowa modyfikacja wizualizacji jest obciążona kwotą 10 zł z VAT. Fakturę zaliczkową wystawimy po dostarczeniu wszystkich dokumentów niezbędnych do wykonania wizualizacji. Z przyjemnością przygotujemy wizualizację z dokładną ceną nadruku i prawdopodobną dostawą zadrukowanego namiotu. Wizualizacja nie zobowiązuje Cię do drukowania namiotu!


Prześlij nam logo / obraz w wektorze (.eps, .ai, .cdr, pdf w wektorze) lub grafikę najwyższej jakości.Wybierz z rysunku wszystkie lokalizacje, które chcesz wydrukować oraz kolor folii z wzornika (dla zdjęcia pełnokolorowego nie ma potrzeby wybierania koloru folii)


Jeśli zamówiłeś już namiot do nadruku napisz do nas w celu dopasowania zamówienia, abyśmy nie wysyłali namiotu bez nadruku !!! W razie wątpliwości napisz do nas wiadomość poprzez kontakt na stronie. Dział graficzny BRIMO.

+48