Blog: Pawilon ogrodowy nożycowy

Pawilon ogrodowy nożycowy

07.03.2018 · Administrátor

Na chwile relaksu. Jeśli szukasz szybko rozkładany namiot. Stabilny, elastyczny, wodoodporny. Możliwość nadruku

Uroczystości w ogrodzie, letnie wieczory przy grillu, nie wyobrażasz sobie lata bez takich imprez? Czego potrzebujesz, aby zorganizować wyjątkowe wydarzenie? My Wam doradzimy.

Stal czy aluminium? Dwa najczęściej używane i najbardziej znane metale

Nożycowy pawilon ogrodowy jest świetnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Rozłożenie namiotu nie zajmie Ci więcej niż minutę. Dzięki systemowi nożyc do rozstawienia namiotu nie są potrzebne żadne narzędzia. W menu znajdziecie dwie wskazówki dotyczące konstrukcji stalowych i aluminiowych. Rozmiary namiotów wahają się od 2x2m do 4x8m, więc na pewno wybierzesz według własnych kryteriów. Stal to ponadczasowy materiał, który posiada szereg wspaniałych właściwości takich jak: trwałość, twardość, elastyczność itp. Konstrukcje stalowe namiotów nożycowych są lakierowane proszkowo, co zapobiega powstawaniu korozji. Aluminium ma podobne właściwości do stali, ale jest metalem, którego stosunek ciężaru do pewności jest trudny do przezwyciężenia. To najlepsza właściwość aluminium. Obie konstrukcje można zmontować w ciągu kilku sekund.

Bezpieczna przystań dla Ciebie i Twoich bliskich

Płachty namiotów są w 100% wodoodporne. Możesz wybrać kolor płacht według własnego uznania. Do wyboru siedem kolorów. Opakowanie zawiera płachtę dachową i trzy ściany pełne. W razie potrzeby można łączyć ściany. Mocowane są do płachty dachowej na rzep. Ochronią Cię przed wiatrem, silnym nasłonecznieniem, deszczem. Możesz nawet całkowicie go zamknąć za pomocą czwartej ściany, którą możesz zamówić do namiotu. Czwarta ściana ma drzwi zamykane na suwak. 

Ochłodziło się ale nie chcesz jeszcze wracać do domu?

Do tego celu nadają się grzejniki gazowe. Grzejniki gazowe są podłączone do bomby gazowej. Wkład jest łatwy do wymiany. Nagrzewnice gazowe działają na zasadzie promienistego ciepłego powietrza. W ten sposób możesz ogrzać namiot do żądanej temperatury. Możesz regulować moc grzejników gazowych. Zużywają tlen w zamkniętym namiocie, dlatego należy zapewnić wentylację i dopływ świeżego powietrza. 

Zakochasz się w pawilonie ogrodowym nożycowym BRIMO. Jego praktyczność, użyteczność i łatwa konserwacja przekonają Cię, że dokonałeś właściwego wyboru.


Udostępnij na Facebooku