Blog: Dobre pergole vs. dobre namioty ogrodowe

Dobre pergole vs. dobre namioty ogrodowe

04.03.2021 · Administrátor

Rynek oferuje wiele alternatyw dla zadaszenia tarasu

Namiot składany to szybki i skuteczny wybór, aby stworzyć osłonięte miejsce do odpoczynku w ogrodzie. Łatwa do rozplanowania konstrukcja w całości będzie często zastępowana przez niedrogie murowane lub drewniane pergole. Budowa niestandardowej pergoli również zajmuje kilka tygodni, w przeciwieństwie do składanej altanki, którą można zbudować w ciągu jednej minuty. Z naszej bogatej oferty można wybrać rozmiar i kolor altanki. Mamy 8 rozmiarów, 8 kolorów i 6 modeli. Dobre pergole  są jak budynki stałe, których nie można przenieść - co ostatecznie jest dla nich niekorzystne. Pawilony nożycowe są łatwe w transporcie, a ich użyteczność jest zróżnicowana.


 Posiłki pod składaną altaną

Jedzenie w ogrodzie lub na tarasie domu stało się tradycją w wielu rodzinach. Czy znasz lepsze miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego lub nieformalnego przyjęcia z przyjaciółmi niż Twój ogród? Nie sądzę. Składane altany można budować na tarasie, w ogrodzie, na podwórku wszędzie tam, gdzie pozwala na to przestrzeń. Przeniesienie altanki już w stanie złożonym również nie stanowi problemu. Wysokiej jakości tkaniny poliestrowe z warstwą PVC zapewnią Ci ochronę przed deszczem, wiatrem i gorącym słońcem. Dzięki wspomnianej już warstwie PVC będziesz miał pod altaną idealny cień, który docenisz szczególnie w upalne, letnie dni.


Użyteczność altanki latem i zimą

Jeśli wcześniej myślałeś, że garden party można zorganizować tylko w letnie dni, to się mylisz. Składane altany można całkowicie zamknąć ścianami, tworząc idealnie zadaszoną przestrzeń. Podstawowy pakiet namiotów zawiera trzy ściany pełne, przy pomocy czwartej ściany można całkowicie zamknąć namiot. Wejście do namiotu zapewni czwarta ściana, na której znajdują się drzwi i okno. W zimne dni można podnieść temperaturę w namiocie za pomocą grzejnika gazowego lub elektrycznego. Konserwacja namiotu nie wymaga długotrwałych procesów. Do mycia wystarczy zwykła woda lub łagodny detergent.

Bez względu na to, jaki model, kolor czy rozmiar wybierzesz - altana nada Twojemu ogrodowi dekoracyjny akcent..

Udostępnij na Facebooku