Zapasowe plandeki i części konstrukcji

Klientów, którzy potrzebują części do namiotu Brimo®, szybko obsłużymy po wysłaniu wypełnionego formularza.

Prosimy, nie przesyłajcie nam zdjęć konkurencyjnych namiotów, ponieważ z powodu utrzymania dostępności części Brimo® i kompatybilności nie możemy spełnić Państwa prośby. Jeśli na Państwa namiocie nie widzicie logo Brimo®, prosimy, kupcie nowy namiot od nas, a w przyszłości unikniecie problemów. Zdjęcie namiotu, dla którego potrzebujecie części, jest niezbędne do dostarczenia odpowiedniej części i weryfikacji, że potrzebujecie części do namiotu marki BRIMO®. Użycie obcych zdjęć z internetu nie będzie akceptowane. Nie mamy specyficznych wymagań co do zdjęć, wystarczy, że zdjęcie potwierdza oryginalność namiotu. Te środki, wprowadziliśmy w celu zapewnienia dostępności części. Ta dostępność była zakłócana przez ogromne zapotrzebowanie na części do namiotów, które były błędnie prezentowane jako marka BRIMO®. Dziękujemy za zrozumienie.

Dodając zdjęcie namiotu, udowodnicie, że użyjecie dostarczonych przez nas części do namiotu marki BRIMO®, co również zapobiegnie dostarczeniu nieodpowiednich części.

Zapytania dotyczące części zamiennych przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem tego formularza. Prosimy, nie prosić o części telefonicznie ani e-mailem. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką (*) są obowiązkowe.


Załaduj zmniejszone zdjęcie o maksymalnej wielkości 5 MB!Po wysłaniu, ładowanie zdjęć może potrwać ponad minutę, zależy to od wielkości dodanych zdjęć! Jeśli zdjęcia nie zostały załadowane, prosimy wysłać je na adres e-mail brimo@brimo.pl