Blog: Ogrodowe pawilony przenośne

Ogrodowe pawilony przenośne

10.10.2018 · Administrátor

Niestabilne parasole wymień na bezproblemowe mobilne pawilony ogrodowe BRIMO!

Pięknie zaaranżowany ogród, relaksujące miejsce w ogrodzie dla Ciebie i Twojej rodziny to chyba marzenie każdego właściciela ogrodu. Przenośne pawilony ogrodowe, które możesz rozłożyć w ogrodzie, gdziekolwiek potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się rozłożyć altanę na tarasie, czy na podwórku, stanie się ona idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu.


Uroczystość pod przenośnym pawilonem ogrodowym


Czy urodziłeś się w miesiącach letnich? Czy chciałbyś uczcić swoje urodziny prawdziwą letnią imprezą? Czy nie chcesz żeby zła pogoda zniszczyła Ci uroczystość? Stabilne przenośne pawilony ogrodowe nie tylko zapewniają dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale także zapewniają prywatność, gdy o nie dbasz. Idealne miejsce zapewni przenośny pawilon ogrodowy. Altankę możesz rozłożyć w dowolnym miejscu i ukotwić. Altana musi być odpowiednio ukotwiona, aby można było z niej bez problemu korzystać. Prawidłowe ukotwienie oznacza użycie kołków kotwiących, które są częścią każdego pakietu namiotu ogrodowego. Drugim możliwym sposobem ukotwienia namiotu są worki obciążające, które są wypełnione żwirem lub piaskiem, po wypełnieniu ich waga wynosi 14 kg. Zalecamy stosowanie tej metody kotwienia na powierzchniach betonowych. Twoje przyjęcie urodzinowe musi spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, pomoże Ci przenośna altana ogrodowa. 


Solidna konstrukcja przenośnego pawilonu ogrodowego


Konstrukcja altanki wykonana jest z dwóch różnych materiałów a to aluminium lub stali. Chyba każdy zna właściwości stali, twardość, elastyczność, wytrzymałość oraz łatwość obróbki i recyklingu. Stal jest najczęściej używanym materiałem konstrukcyjnym. Aluminium ma podobne właściwości do stali, ale dzięki niewielkiej wadze utrzymuje prowadzenie. Grubość profili wewnętrznych konstrukcji jest wzmocniona od wewnątrz, co zapewnia odporność metalu na uszkodzenia. Powierzchnia konstrukcji stalowych malowana jest farbą proszkową, która zapobiega korozji.

Przenośny pawilon ogrodowy można łatwo zabrać ze sobą i bez problemu rozłożyć tam, gdzie jest potrzebny. Niezależnie od tego, czy jest to łąka, ogród, plaża czy inne miejsce, do którego chcesz zaprosić grupę ludzi. 


Udostępnij na Facebooku