4x4m

Całopowierzchniowy nadruk sublimacyjny. Na podstawie przesłanych materiałów graficznych wykonamy dla Ciebie reprezentacyjny namiot, z którym odniesiesz sukces! Nadruk sublimacyjny możesz zamówić, wypełniając formularz. Jeśli masz specyficzne wymagania, których nie ma w formularzu, zapraszamy do kontaktu mailowego. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie dokładną ofertę cenową na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych. Chodzi o CMYK (pełno kolorowy) nadruk na namiocie.


Kategoria
Typ
Ilość
Całość z VAT
Dach
3247 PLN
Konstrukcja
+ 2747 PLN
Tylna ściana
+ 0 PLN
Lewa ściana
+ 0 PLN
Prawa ściana
+ 0 PLN
Połówka ściany
+ 0 PLN
Całość z VAT: PLN

Informacje o druku sublimacyjnym na całej powierzchni

Do nadruku używamy najwyższej jakości plandek poliestrowych. Tkanina jest wodoodporna z impregnowanym PU i posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Nadruk wykonywany jest na zewnętrznej stronie plandeki. Jeśli chcesz wykonać nadruk wewnątrz, musisz poinformować. Dwustronny nadruk na plandece nie jest możliwy, ponieważ grafika prześwituje.

Specyfikacja

  • Konstrukcja stalowa SUPER: (0,8mm + profile stalowe, noga kwadratowa, łączniki nylonowe)
  • Konstrukcja stalowa EKSKLUZYWNA: (profile stalowe 1mm+ noga sześciokątna 45mm, złącza nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Konstrukcja aluminiowa SUPER: (aluminium 0,9mm+ noga kwadratowa, złącza nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Konstrukcja aluminiowa EKSKLUZYWNA: (profile aluminiowe 1,1 mm+ noga sześciokątna 45 mm, łączniki nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Konstrukcja aluminiowa PREMIUM: (profile aluminiowe 1,8 mm+ noga sześciokątna 40 mm, łączniki nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Materiał: 100% poliester PES 260g/m2 z impregnującą warstwą PU (połączenia klejone z podwójnym szwem)
  • Druk: nadruk sublimacyjny na całej powierzchni CMYK przy użyciu wysokiej jakości atramentów.

Graficzne pliki

Pliki z dokumentami do wykonania nadruku najlepiej przesyłać w pliku wektorowym w krzywych, w odpowiedniej rozdzielczości na maila po wysłaniu zamówienia.

Czas wykonania nadruku i dostawa

Po akceptacji ceny i wizualizacji 2D prześlemy Państwu fakturę pro forma za nadruk i towar. Zwykle czas dostawy wynosi 1-3 tygodnie kalendarzowe od otrzymania płatności i potwierdzenia wszystkich dokumentów. Nadruk rozpoczniemy wykonywać dopiero po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu końcowej wizualizacji 2D. Czas realizacji zamówienia to 1-3 tygodnie kalendarzowe od przyjęcia przelewu bankowego na konto i potwierdzenia wizualizacji 2D. Nadruk rozpoczniemy wykonywać dopiero po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu końcowej wizualizacji 2D.Zdjęcia są ilustracyjne!