Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

4x4m

Aby złożyć zamówienie lub poznać cenę dachu/ściany z nadrukiem, kliknij w konfigurator.

Biała tkanina jest jednostronnie zadrukowana, przycięta i zszyta. Wielkość druku nie ma wpływu na cenę!

W ciągu 24 godzin otrzymasz wizualizację 2D, którą możesz bezpłatnie ponownie edytować.
Tutaj pobierz szablon na własną wizualizację (opcjonalnie).

Po otrzymaniu płatności i zatwierdzeniu wizualizacji 2D produkcja trwa 1-3 tygodnie robocze. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail, na który prześlesz materiały graficzne i opis.


Miejsce druku
Wybór druku
Ilość
Całość
Dach
Konstrukcja
Ściana: tył
Ściana: predná
Ściana: lewa
Ściana: w prawo
Ściana: połowa/lada
Całość z VAT:  PLN

Informacje o nadruku sublimacyjnym na namocie reklamowym.

Namioty promocyjne z nadrukiem cyfrowym sublimacyjnym. Nadruk wykonuje się podczas procesu chemicznego, tusz pod wpływem wysokiej temperatury wnika bezpośrednio w strukturę tkaniny. Logo, napis, każdy rodzaj grafiki na wewnętrznej albo na zewnętrznej stronie namiotu, według fantazji klienta.

Kolory są bardzo nasycone, ta metoda oddaje idealnie każdy szczegół, który znajduję się na namiotach reklamowych. Mocne nasycone kolory przyciągają wzrok, sublimacja zapewnia długi okres użytkowania bez utraty kolorów. Przy tej metodzie obojętne, jaki duży jest nadruk, cena cały czas pozostaje taka sama (wielkość nadruku nie ma wpływu na cenę, cena ściany albo dachu pozostaje taka sama). Im większy nadruk tym reklama jest bardziej widoczna.

Nadruk wykonuje się na jednej stronie plandeki, druga strona gdzie nie ma nadruku, pozostaje biała.

Bez względu na to, czy jest to niewielki rozmiar o powierzchni 2x2m, czy też duży namiot promocyjny 4x8m, nadrukujemy na nim kolorowe płaszczyzny dachów, naniesiemy pojedyncze elementy graficzne na ściany boczne lub też pokryjemy całą powierzchnię namiotu reklamowego każdym wzorem, jaki sobie klient zażyczy.

Nadruk możemy wykonać na dowolnej części namiotu, co pozwala precyzyjnie spełnić wymagania i nie generuje zbędnych kosztów.

Zaletą sublimacji jest trwałe przenikanie farb do głębszej struktury tkaniny. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku. Podkreśla się jego trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, możliwość uzyskania dużej intensywności kolorów.

Taki nadruk będzie reklamą każdego stoiska, które przyciągnie nawet najbardziej wybrednych klientów. Raz wykonany nadruk posłuży przez bardzo długie lata.

Graficzne pliki

Pliki z grafiką do wykonania nadruku należy przesłać w jak najlepszej jakości i rozdzielczości na naszego maila po wysłaniu zamówienia. Na podstawie przesłanych plików wykonamy wizualizację 2D, którą prześlemy do akceptacji. Przygotowaliśmy szablony na każdy rozmiar namiotu, wystarczy napisać do nas, że chcesz szablon, w którym umieścisz przygotowaną grafikę. Dzięki temu przyśpieszymy realizację całego zamówienia.

Czas wykonania nadruku i dostawa

Po akceptacji ceny i wizualizacji 2D prześlemy fakturę pro forma za nadruk i towar. Czas wykonania nadruku to 1-3 tygodnie kalendarzowe od otrzymania płatności i potwierdzenia wizualizacji końcowej. Nadruk rozpoczniemy wykonywać dopiero po otrzymaniu przelewu bankowego na konto i potwierdzeniu końcowej wizualizacji.Zdjęcia są ilustracyjne!