Kategoria
Typ
Ilość
Całość z VAT
Dach
4049 PLN
Konstrukcja
+ 3029 PLN
Tylna ściana
+ 0 PLN
Lewa ściana
+ 0 PLN
Prawa ściana
+ 0 PLN
Połówka ściany
+ 0 PLN
Całość z VAT: PLN

Informacje o druku sublimacyjnym na całej powierzchni

Cyfrowy druk sublimacyjny CMYK dodajemy o wymiarach od 3x3m do 4x8m. W 3 rodzajach konstrukcji stal PREMIUM, aluminium EKSKLUZYWNY i aluminium PREMIUM.

Z przyjemnością przygotujemy dla Was indywidualną ofertę cenową na podstawie dokładnych informacji przesłanych na nasz email w dziale kontakt. Do nadruku używamy najwyższej jakości tkanin poliestrowych. Tkanina jest wodoodporna z impregnującą warstwą PU, o obniżonej palności i dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Nadruk nakładamy na zewnętrznej stronie materiału. Jeśli chcecie nadruk na wewnętrznej stronie namiotu, ważne jest, aby zgłosić tę prośbę. Dwustronne nadruki na tkaninie nie są możliwe, ponieważ motywy zlewałyby się w jasnym świetle słonecznym.

Specyfikacja

  • Konstrukcja PREMIUM stalowa: (profile stalowe 1,1mm +, noga sześciokątna 45mm, połączenia nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Konstrukcja EKSKLUZYWNA aluminiowa: (profile aluminiowe 1,2 mm +, noga sześciokątna 45 mm, połączenia nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Konstrukcja PREMIUM aluminiowa: (profile aluminiowe 1,8mm +, noga sześciokątna 40mm, połączenia nylonowe z dożywotnią gwarancją)
  • Materiał: 100% poliester PES 260g / m2 z impregnującą warstwą PU (łączenia klejone z podwójnym szwem)
  • Nadruk: Pełnopowierzchniowy druk sublimacyjny CMYK przy użyciu wysokiej jakości atramentów

Szablony

Szablony poszczególnych dachów i ścian można znaleźć w plikach do pobrania po wstawieniu projektu graficznego..

Pliki z podkładami do druku najlepiej przesyłać w postaci odpowiednich wycięć, w odpowiedniej rozdzielczości.

Czas produkcji i dostawa

Po uzgodnieniu ceny prześlemy Wam fakturę wstępną na 50% całkowitej ceny nadruku i towaru. Zwykły czas dostawy to 2-3 tygodnie kalendarzowe od otrzymania płatności i dostarczenia wszystkich podkładów. Dopłatę można uiścić przy odbiorze kurierowi lub przelewem bankowym. Towar zostanie dostarczony / przekazany po zapłaceniu faktury.