Blog: Namiot do testów

Namiot do testów

21.10.2020 · Administrátor

Zastosowanie szybko rozkładającego się namiotu do testowania

Namiot BRIMO do szybkiego składania do testów .


Ze względu na nieustający COVID-19 i wysoki dzienny wzrost liczby zakażonych, Słowacja zdecydowała się przetestować wszystkich obywateli. Testy będą odbywać się w listopadzie w weekendy. Eksperci zalecają koncentrację miejsc testowych na zewnątrz. Problemem samorządów jest niewystarczająca liczba ustaw.

Szybko rozkładajacy namiot Brimo na testowanie Zapewni Ci odpowiednie miejsce do pobierania próbek. Obecne zakazy na Słowacji również ograniczają liczbę osób w pomieszczeniach, co może oznaczać problem w masowych testachtestami antygenowymi. Eksperci ostrzegają przed zwiększonym ryzykiem infekcji w zamkniętej przestrzeni. Dlatego każda gmina powinna zapewnić dach do przeprowadzania testów na zewnątrz, aby jak najlepiej chronić obywateli. Namioty można dowolnie zamykać ze wszystkich stron. Procedura pobierania próbek będzie jednokierunkowa. Testy prędkości ujawnią wynik za kilka minut. Wyniki testu otrzymasz w zaklejonej kopercie.

Nasze namioty sprawdziły się już w szpitalach. Namiot filtracyjny BRIMO używany przez dziesiątki szpitali, służy jako miejsce do pomiaru temperatury pacjentów. 

W przypadku złej pogody nadal można przeprowadzić testy w pomieszczeniu, ale ta alternatywa nie jest bezpieczna. Namioty z mechanizmem szybkiego rozkładania zapewniają wystarczająco dużo miejsca na testy. To ochroni Cię przed deszczem i wiatrem oraz wyeliminuje ryzyko zakażenia nowym koronawirusem, który pochłonął już życie niejednego lekarza. Testy będą wykonywane od rana do wieczora . Późnym wieczorem temperatura powietrza gwałtownie spada. Dla maksymalnego komfortu ratowników medycznych i personelu można ogrzewać namiotygrzejnikiem tarasowym. Grzejniki są gazowe, przenośne, łatwe w obsłudze.

Namioty Brimo są znane w kilku krajach UE, wykorzystywane są również do pokrycia tarasów restauracji, barów, kawiarni itp. Straż pożarna i policja również wykorzystują nasze namioty do wykonywania swojej pracy. 

Udostępnij na Facebooku