Blog: Namiot easy up

Namiot easy up

09.03.2018 · Administrátor

Wybierz namiot według dostępnych cen, doskonałej jakości i wybranych parametrów. Różne kolory, wymiary.

Jak sugeruje nazwa „easy up” jest to namiot szybko rozkładany. Jeśli chcesz szybko stworzyć zadaszone miejsce, dobrym wyborem jest łatwy do rozłożenia namiot. Z pewnością docenisz szybkie rozkładanie, jakość i konstrukcje namiotu podczas organizacji różnych uroczystości, imprez, koncertów itp. 

Namioty easy up oszczędzają czas, można je rozłożyć bez użycia narzędzi. Namioty po rozłożeniu muszą być odpowiednio ukotwione. Właściwe ukotwienie oznacza użycie kołków kotwiących, które są częścią każdego namiotu. Drugi sposób ukotwiczenia namiotu za pomocą worków z piaskiem, które wypełnione są piaskiem lub żwirem, ich waga wynosi 14 kg. Są mocowane do nóg namiotu za pomocą rzepów, to kotwienie jest odpowiednie, jeśli rozłożysz namiot na betonowej powierzchni.


Podróżowanie z easy up namiotem


Namiot easy-up to marzenie każdego kampera. Dzięki specjalnemu systemowi nożyc rozstawisz namiot w zaledwie minutę. Czy zakup przyczepy kempingowej jest finansowym problemem? Czy chciałbyś objechać świat? Zakwaterowanie jest trudne do zarezerwowania w ostatniej chwili. Jeśli lubisz biwakować, łatwy do ustawienia namiot będzie dla Ciebie właściwym wyborem. Konstrukcje namiotów są różne. Oferujemy konstrukcje aluminiowe i stalowe. Obie konstrukcje można łatwo zdemontować. Profil wewnętrzny konstrukcji aluminiowej wynosi 1,2 <7 mm w zależności od rodzaju konstrukcji. Profil wewnętrzny konstrukcji stalowej wynosi 0,8 <4 mm, również zależy od rodzaju konstrukcji. Obie konstrukcje są wysokiej jakości, mocne i praktyczne. Dzięki rozmiarom konstrukcji po złożeniu można je wygodnie przewozić również w samochodzie. 


Namioty easy up zapewnią Ci komfort


Płachty namiotów są w 100% wodoodporne. Nie musisz martwić się o złą pogodę podczas namiotu czy uroczystości. Namiot zapewni Ci schronienie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Aby częściowo zamknąć namiot, wykorzystasz trzy ściany boczne, które są częścią zestawu namiotu. Jeśli chcesz całkowicie zamknąć namiot, w naszej ofercie znajdziesz czwartą ścianę z drzwiami. Ściany mocowane są do namiotu za pomocą rzepów. 

Namioty Easy up to świetny wybór, jeśli wybierasz się na obóz lub po prostu potrzebujesz szybko i skutecznie stworzyć zadaszoną przestrzeń. 

Udostępnij na Facebooku