Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Ogrodowy pawilon składany 3x6m

Gratis: 3 pełne ściany + 12 szpilek i rękaw ochronny!

Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Namiot postawicie już za 40 sekund!

W czasie 5-letniej gwarancji możecie sobie u nas wyklejić namiot reklamami w dowolnym momencie!

Transport

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.


Wyprzedaż 5 697 PLN Cena zawiera VAT W magazynie natychmiast:
 • Pawilon ogrodowy składany

  model Premium aluminiowy w BRIMO używamy przy ekstremalnej sile wiatru do 70km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 12 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonany z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego Oxford z warstwą PVC. Długie życie!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,8 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x55x30cm, waga 67kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • podłoga namiotu: 290x570cm (16,5 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namiot aluminiowy Hexagon Premium to najlepszy produkt w asortymencie BRIMO i całej ofercie na rynku europejskim. Namiot przeznaczony jest do ekstremalnych warunków.. Składany pawilon ogrodowy sprzedajemy z 4 ścianami zapinanymi na zamek oraz dużą torbą transportową na kółkach wykonaną z wytrzymałej tkaniny, która jest wzmocniona 3 warstwami w strategicznych częściach. Oczywiście kołki rozporowe są oczywiste.  
Części z kompozytów nylonowo-polimerowych objęte są dożywotnią gwarancją (NATYCHMIASTOWA WYMIANA) i nie ma ryzyka zmęczenia materiału ani pęknięcia. Chociaż namiot imprezowy Premium wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, to zdecydowanie nie jest nlekki. Noga w kształcie sześciokąta z dwoma patentami z automatyczną blokadą dla niezwykle łatwego rozkładania.
Wodoodporna plandeka dachowa ze zginanym złączem, która jest od wewnątrz podklejona taśmą termiczną, a oddzielne ścianki zamykane na zamek ochronią Cię przed deszczem w 100%. Ochronę przed słońcem gwarantuje tkanina Oxford z warstwą PVC.
Konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium o grubości wewnętrznej 1,8 mm i większej to gwarancja, że ​​namiot nie będzie się poruszał przy bardzo silnym wietrze! Profile stropowe o grubości 1,8 mm są dodatkowo wzmocnione wewnętrznymi komorami.
Łatwe do czyszczenia dzięki odpornemu na zabrudzenia poliestrowi Oxford o wysokiej wydajności. Narożniki dachu wyposażone są w uchwyty do mocowania linami po bokach. W ekstremalnych warunkach w narożnikach dodawane są oczka do zakotwiczenia liną bezpośrednio do konstrukcji.
Dostarczamy części zamienne tylko do składanych pawilonów ogrodowych BRIMO.Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Cennik żagli BRIMO na zapytanie.