Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot z moskitierą

5-letnia gwarancja dla konsumenta

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Namiot ogrodowy z moskitierą + 4 moskitiery przeciw owadom. Rozłożenie od 40 sekund.


Wyprzedaż od 1 497 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:

Biały dach i 4 moskitiery.

Stalowa konstrukcja nożycowa model Super stalowy

Namiot z moskitierą przeciw owadom przekształci Twoje podwórko w piękne miejsce o stylowym wyglądzie. Plandeka dachowa zapewnia doskonałą ochronę, chroni przed promieniami UV i deszczem. Siatkowe ściany zapewnią kompletną ochronę przed owadami, zwłaszcza w miesiącach letnich głównie wieczorem siedząc pod namiotem. Wszyscy znamy irytujące komary które sprawiają, że niewygodne jest przebywanie na zewnątrz podczas uroczystości lub przyjęcia w ogrodzie. Rozszerz swoją przestrzeń życiową, przesuwając wnętrze na zewnątrz i stwórz oazę spokoju w swoim ogrodzie na koniec dnia idealny do zabawy w gronie rodziny i przyjaciół.

Markowy namiot ogrodowy z moskitierą sprawi wrażenie luksusu dzięki doskonale uszytej plandece z przedłużonym kołnierzem dookoła. Szeroki kołnierz to nie tylko estetyka. Doskonale odprowadza wodę z dachu namiotu podczas deszczu. Podczas letniego wypoczynku będziesz miał maksymalny komfort pod namiotem. Dzięki temu owady latające nie mają szans przedostać się do wnętrza namiotu przez ściany z siatki. Kolor ścianek moskitiery to neutralna biel, pasuje do wszystkiego po prostu łączy się z innymi kolorami. Premiowy materiał zapewnia trwałość. Konstrukcja namiotu wykonana jest ze stali malowanej proszkowo, która jest odporna na rdzę i jest antykorozyjna w każdych warunkach atmosferycznych. Dach plandeki jest tkany z tkaniny poliestrowej. Wewnątrz tworzy warstwę PVC, która zapewnia maksymalną wodoodporność dachu. Ani kropla wody nie przeniknie przez dach. Ukotwienie namiotu jest ważne pomimo tego, że dzięki moskitierom ściany namiotu doskonale przepuszczają powietrze, konieczne jest zakotwiczenie namiotu przy każdej pogodzie.

Jeśli posiadasz namiot Brimo razem z 3 ścianami, możesz również zamknąć namiot z jednej strony moskitierą. Istnieje możliwość zamówienia czwartej ściany siatkowej w akcesoriach. Namiot zamknięty ze ścianą moskito jest jedną z najlepszych ochron przed komarami na gorące wieczory . Trzy solidne ściany plus jedna ściana moskitiery stworzą idealne miejsce pod namiotem. Będziesz chroniony przed wiatrem, namiot będzie przewiewny, i wreszcie, przez cały czas zapewniony zostanie maksymalny komfort w kilka sekund. Ściany mocuje się na szerokości 5 cm, zapinane na rzepy na całej długości płótna. Namioty z bocznymi siatkami są szczególnie popularne wśród rybaków, ale można je również wykorzystać w ogrodzie, na uroczystościach, na kempingu itp.