Wyprzedaż

Stól składany

Stoły składane mają nośność 150kg!

5-letnia gwarancja dla konsumenta

Rozłożenie do 15 sekund

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni. Obowiązuje od poniedziałku do piątku.


Wyprzedaż od 497 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
  • Stoły składane mają doskonałe cechy:
  • nadają się jako lada sklepowa o grubości blatu 15 mm i wzmocnionej krawędzi 38 mm.
  • Może wytrzymać obciążenie aż do 150 kg , dlatego jest również używany do pracy z cięższym towarem.
  • elastyczny, szybki w rozłożeniu bez montażu i praktyczny dzięki łatwemu transportowi jak walizka.
  • Długość x szerokość blatu:
    242cm x 75cm / 180cm x 75cm / 152cm x 70cm / 122cm x 60cm
  • Waga: 242cm - 19kg / 180cm - 14kg / 152cm - 11kg / 122cm - 9kg
  • Wysokość stołu: 74 cm

Jak szukacie dobrego jakościowo stołu plastikowego marka BRIMO to gwarancja Waszej satysfakcji w 100%.

Składane stoły plastikowe mają prostą, a jednocześnie bardzo stabilną konstrukcję. Po złożeniu są łatwe do przenoszenia, lekkie i pozwalają na składanie większej liczby sztuk. Zarówno składanie, jak i rozkładanie są bardzo szybkie i łatwe.


Zastosowane materiały charakteryzują się wyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, posiadają dużą nośność. Powierzchnie są odporne na ścieranie, a także na działanie promieni UV czy deszczu. Nawet przy długotrwałym użytkowaniu stoły plastikowe zachowują swój kształt i trwały kolor. Zaletą jest również możliwość prostej konserwacji, w tym możliwość zastosowania środka dezynfekującego do powierzchni. Biały kolor doskonale uzupełni otaczający krajobraz, nie powodując zakłóceń i tworząc przyjemną strefę do prezentacji towarów i usług czy informacji o Twojej firmie.


Składane stoły są wykonane ze stalowej ramy nośnej i bardzo odpornego na promieniowanie UV polietylenu (HDPE). Stoły są odporne na warunki atmosferyczne. Plastikowy stół nie zmienia swojego koloru ani trwałości pod wpływem słońca. Stoły można łatwo składać i układać w stosy. Plastik jest łatwy do mycia dzięki antypoślizgowej obróbce. Stół jest popularny jako stół cateringowy, gastronomiczny, kempingowy ze względu na to że jest składany na (pół).