Blog: Wiata namiotowa

Wiata namiotowa

10.04.2018 · Administrátor

Aby wszystko było suche.

Wiata namiotowa może stać samodzielnie w ogrodzie lub może być częścią domu. Zdominuje Twój ogród, miejsce, w którym Ty, Twoi znajomi i rodzina spędzicie dużo czasu latem.

Jak wybrać odpowiednią wiatę namiotową

Wybór nalezy do Ciebie. Zanim kupisz, musisz zastanowić się, do czego chcesz wiatę namiotową używać. Ważne jest również, aby poznać intensywność użytkowania. Namioty przeznaczone są do regularnego składania i rozkładania. Nie zalecamy używania namiotów jako stałego zadaszenia. Konstrukcje namiotowe produkujemy z dwóch materiałów: aluminium i stali. Jeśli planujesz regularnie korzystać z namiotu, polecamy wiatę aluminiową. Wymiary wiat aluminiowych to od 3x3m do 4x8m. Konstrukcja nożyc wykonana jest z połączeń śrubowych z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samozabezpieczającymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach. Istnieje również możliwość dostosowania wysokości sufitu do wysokości: 175, 185, 195, 205, 215 cm. Płachty są w 100% wodoodporne. Wykonane z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego. Wzbogacone są impregnatami poliuretanowymi. Możesz wybrać kolor płachty z siedmioma kolorami. 

Szybko, wydajnie, bez wysiłku

Tak, możesz rozłożyć wiaty namiotowe w ciągu kilku sekund. Dzięki nożycowemu systemowi konstrukcji nie będziesz potrzebować narzędzi do rozłożenia namiotu. Wiata jest również wygodna w transporcie, po złożeniu zmieści się w bagażniku samochodu. Gdzie wszędzie mogę korzystać z wiaty namiotowej? Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz stworzyć zakryte miejsce. Klienci wykorzystują również wiaty jako zadaszenie basenu, zadaszony parking, jako stanowisko sprzedaży na targach i jarmarkach. Jakość namiotów jest doskonała, odporność na wiatr do 70 km / h, przy odpowiednim ukotwieniu. 

Jak prawidłowo przechowywać wiaty namiotowe

Jak wspomnieliśmy, zadaszenia zaprojektowano tak, aby można je było składać i rozkładać. Poza sezonem należy przechowywać namiot tak, aby nie został uszkodzony przez złą pogodę. Przed przechowywaniem umyj namiot czystą wodą i łagodnym detergentem. Nie używaj agresywnych chemicznych środków czyszczących ani wybielaczy, ponieważ mogą one trwale uszkodzić płachty. Po umyciu namiot dokładnie wysusz. Nie zalecamy przechowywania plachty razem z konstrukcją. Namiot przechowuj w suchym, ciemnym miejscu. Udostępnij na Facebooku