Bezpłatna dostawa ekspresowa Wyprzedaż

Namiot ogrodowy 3x3m

W cenie: 3 pełne ściany, 8 śledzi i futerał ochronny + 5-letnia gwarancja!

W przypadku wypadku pierwszy rok części ramy za darmo!

Na Twój namiot wykonamy reklamę, kiedykolwiek, także po dostawie!

Rozkładanie jedną osobą już w 40 sekund!

Ten towar jesteśmy w stanie przekazać kurierowi o 13:00, który zazwyczaj dostarcza go w ciągu 2 dni.


Wyprzedaż 4 097 PLN w tym 23 % VAT W magazynie natychmiast:
 • Namiot imprezowy

  model Premium aluminiowy w BRIMO używamy przy ekstremalnej sile wiatru do 70km / h !!!
 • Opakowanie: dach, konstrukcja, 3 oddzielnie wyjmowane ściany, zapięcie na rzep + 8 kołków rozporowych i rękaw ochronny.
 • Montaż i demontaż namiotu przez jedną osobę: 40 sekund!
 • Dach i ściany są w 100% wodoodporne. Wykonany z bardzo wytrzymałego włókna poliestrowego Oxford z warstwą PVC. Długie życie!
 • Konstrukcja: Nożyce aluminiowe (1,8 mm +) z połączeniami śrubowymi z wysokiej jakości anodowanego aluminium z samoblokującymi patentami BRIMO na sześciokątnych nogach.
 • Drogie części z kompozytów nylonowo-polimerowych z dożywotnią gwarancją (natychmiastowa wymiana) o lepszych właściwościach niż połączenia stopowe.
 • Wymiary złożonego namiotu 155x30x30cm, waga 38kg
 • Regulacja sufitu: 4 możliwe wysokości 175, 185, 195, 205cm.
 • Podłoga namiotu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5-letnia gwarancja dla konsumenta

Namiot szesciokątny Premium aluminiowy jest najlepszym modelem z produktów BRIMO oraz najbardziej polecanym na europejskim rynku.Namiot jest przeznaczony na najbardziej cieżkie warunki pogodowe.Namioty imprezowe sprzedajemy z 3 ścianami na zamek.Kołki kotwiące sa oczywiste.  
Nylonowe polimerowe części mają u nas gwarancje cały czas (WYMIANA OD RAZU) materiał się nie niszczy i nie łamie. Nawet gdy namiot Premium jest zrobiony z bardzo dobrego aluminium - jest lekki.Noga we wzorze sześciokątu z dwoma automatycznymi zabezpieczeniami ma nadzwyczajnie lekkie rozkładanie.
Wodoszczelna górna płachta z wygiętym łączeniem, które jest z wewnętrznej strony sklejone taśmą termo i ściany na zamek ochronią Was przed deszczem 100%.Zabezpieczenie przed słoncem zagwarantuje Oxford łatka  z warstwą PVC.
Konstrukcja jest zrobiona z anodowego aluminium z węwnetrzną grubością od 1.8mm i więcej jest gwarancją tego że namiot nawet podczas silnego wiatru sie nie przesunie!Profile sufitowe z gruboscią 1.8mm są jeszcze wzmocnione wewnętrznymi przegrodami.
Łatwe do czyszczenia dzięki odpornemu na zabrudzenia poliestrowi Oxford o wysokiej wydajności. Narożniki dachu wyposażone są w uchwyty do mocowania linami po bokach. W ekstremalnych warunkach w narożnikach dodawane są oczka do zakotwiczenia liną bezpośrednio do konstrukcji .
Dostarczamy części zamienne tylko do namiotów rozkładanych BRIMO. Darmowe części i serwis na konstrukcje za darmo. Cennik żagli BRIMO na zapytanie. .