Blog: Zadaszenie tarasów restauracji

Zadaszenie tarasów restauracji

29.04.2021 ·

Namiot szybko rozkładany, sprawnie i perfekcyjnie pokryje taras

Zadaszenie tarasów restauracji
 

Restauracje, które zostaną ponownie otwarte po kilku miesiącach, potrzebują szybko stworzyć chronioną przestrzeń dla klientów do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Zadaszenie musi być zgodne z przepisami, a wejście, które jest ograniczone, musi być otwarte z maksymalnie dwóch stron. Namiot ekspresowy to idealna, szybka i niedroga opcję zadaszenia. Jest wiele tarasów bez zadaszeń, tarasy takie są również dozwolone, ​​ale w trakcie złej pogody otwarte tarasy są bezużyteczne.


Namioty Brimo są solidne i stabilne, dolna część każdej nogi posiada masywną stopę, która zabezpiecza namiot tak, że stelaż jest mocno zakotwiczony nawet przy wietrze i deszczu. Zaletą składanego namiotu jest to, że można go łatwo postawić na betonie, podłodze tarasu, nie ma słupków środkowych, dzięki czemu masz całe wnętrze tarasu zadaszenie musi być bezpieczne i trwałe, więc takie jest. Plandeki wykonane z tkaniny poliestrowej z powłoką PVC są idealne do użytku w przemyśle spożywczym. Tkanina poliestrowa jest najwyższej klasy jakości, jest 100% wodoodporny i tworzy cień pod namiotem. Namioty ekspresowe zapewniają komfort klientom kawiarni czy restauracji. Podwójne szycie płótna jest zaklejony taśmą. Nasze namioty są natychmiast dostępne w 8 różnych kolorach.

 


Głównym celem namiotów ekspresowych jest zapewnić więcej miejsca pod gołym niebem. Każda restauracja z tarasem na zewnątrz musi nadal działać w trybie ograniczonym z przestrzeganiem zasad higieny, takich jak: negatywne testy, drogi ewakuacyjne również muszą być uwzględnione. Maseczkę ochronną można odłożyć na czas potrzebny do spożycia jedzenia i napojów. Używanie namiotów w restauracjach szybko stało się popularnym wyborem zadaszenia, oferując więcej miejsc siedzących, a jednocześnie wszystko pod namiotem zgadza się z wytycznymi przeciw pandemii. Namiot musi być otwarty podczas pracy. Na zewnątrz możesz zamknąć namiot za pomocą ścian bocznych. Każda ściana boczna jest oddzielnie demontowana.

Namioty z mechanizmem szybkiego rozkładania pomagają wielu restauracjom w ograniczeniach ich działalności przezwyciężyć trudne czasy.

Udostępnij na Facebooku