Blog: Altany ogrodowe na drzewo

Altany ogrodowe na drzewo

28.02.2018 · Administrátor

Zadaszenie na drzewo

Wraz ze zbliżającą się zimą nadchodzi sezon grzewczy. Drewno opałowe powinniśmy kupić przed zimą. Idealny okres na to to koniec lata, początek jesieni. Drewno musi wyschnąć naturalnie. 

Rozkładane ogrodowe altany na na drzewo już wsparły przebieg wielu wydarzeń i podobnie mogą spełnić swoje zadanie również u Ciebie.


Trzymaj drewno na opał w altanie ogrodowyej na to przeznaczonej


Nie masz dobrze wentylowanych miejsc do składowania drewna na podwórku? Możesz łatwo poradzić sobie z tym problemem przy pomocy altan ogrodowych na drewno. Altany są łatwe do rozłożenia, wystarczy wybrać dobre miejsce na rozstawienie altanki. Altany ogrodowe na drewno zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci stworzenie przestrzeni do przechowywania drewna. Konstrukcja altany wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które posiada doskonałe właściwości i nie ulegnie zniszczeniu nawet przy ekstremalnych wahaniach pogody. Odporność na wiatr tych altan wynosi do 70 km / h. Altany ogrodowe na drzewo ukotwicie za pomocą śledzi, które są częścią opakowania każdej altanki. Możesz użyć lin ze szpilkami jako dodatkowego zakotwienia. Wystarczy przeciągnąć liny przez otwory w rogach dachu, zacisnąć i przywiązać do kołków wbitych w ziemię. Altankę można zamknąć za pomocą ścianek bocznych, które również są częścią opakowania. Chroni to przechowywane drewno przed podmuchami wiatru, ale także przed deszczem. 


Części zamienne do altan ogrodowych na drewno


Jeśli po latach płachta uległa zniszczeniu, a konstrukcja pozostała nienaruszona, można dokupić nową płachtę dachową. Sprzedajemy je w zestawach płachta dachowa plus trzy pełne ściany boczne albo po prostu tylko płachta dachowa. W ten sposób możesz przywrócić dawną jakość drewnianej altanki ogrodowej. Po renowacji można ją również wykorzystać jako miejsce odpoczynku w ogrodzie. Altany to świetny dodatek do każdego ogrodu. 


Przechowywanie i pielęgnacja altan ogrodowych na drewno


Konserwacja płacht jest prosta. Płachty można czyścić tylko łagodnymi detergentami w wodzie o temperaturze do 40 ° C, aby zapobiec uszkodzeniu warstw wodoodpornych. Altankę należy przechowywać w suchym miejscu, upewnić się, że konstrukcja jest oddzielona od płacht i odpowiednio wysuszona. 

Altany ogrodowe na drewno oferują szeroki wachlarz zastosowań w Twoim ogrodzie. Kupując namiot otrzymasz 5-letnią gwarancję. 

Udostępnij na Facebooku